Rozkochała w sobie widzów jako Mariolka z "Kiepskich". Barbara Mularczyk szykuje triumfalny powrót

Rozkochała w sobie widzów jako Mariolka z "Kiepskich". Barbara Mularczyk szykuje triumfalny powrót

Barbara Mularczyk zasłynęła rolą Mariolki w "Kiepskich" (fot. KAPiF)
Barbara Mularczyk zasłynęła rolą Mariolki w "Kiepskich" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
28.02.2024 20:47

Barbara Mularczyk w rolę Mariolki ze "Świata według Kiepskich" wcielała się przez 23 lata. Po zakończeniu zdjęć nie zdecydowała się na wystąpienie w żadnym innym serialu lub filmie. Już wkrótce jednak ma powrócić na ekrany!

Fani "Świata według Kiepskich" doskonale ją znają. Barbara Mularczyk przez 23 lata wcielała się w rolę Mariolki w kultowym serialu. Jej kreacja aktorska doskonale wpisywała się w humor, który napędzał scenariusz produkcji. Po tym jednak, gdy zaprzestano produkcji kolejnych odcinków, zniknęła. Nie pojawiła się ani w żadnym filmie, ani serialu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Barbara Mularczyk powróci na ekrany

Po zakończeniu produkcji "Kiepskich" Mularczyk nie mogła znaleźć swojego miejsca. Nie wystąpiła w żadnej produkcji. To jednak ma się zmienić. Jak się okazuje, aktorka aktywnie działa w tym kierunku.

Niedawno uaktualniłam moje zdjęcia w agencji aktorskiej, bo niewiele miały wspólnego z tym, jak wyglądam teraz. Zaczynam się interesować, co dzieje się w aktorskim świecie. Planuję wybrać się na kilka castingów. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie - przyznała w rozmowie z "Plejadą".

Starania się opłaciły! Gwiazda może cieszyć się rolą w obsadzie serialu "Dzielnica strachu". Na ekranach oglądać ją będzie można już od 4 marca na antenie TV Puls 2. Czekacie na ten powrót?

Barbara Mularczyk - co robi teraz? (fot. KAPiF)
Barbara Mularczyk - co robi teraz? (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także