"Sanatorium miłości 6". Niezwykły uczestnik nowej edycji. Jego historia łamie serce

"Sanatorium miłości 6". Niezwykły uczestnik nowej edycji. Jego historia łamie serce

Historia pana Zygmunta z Krakowa. "Sanatorium miłości 6"
Historia pana Zygmunta z Krakowa. "Sanatorium miłości 6"
Źródło zdjęć: © Instagram
07.03.2024 09:00, aktualizacja: 07.03.2024 11:52

Już za chwilę będziemy mogli zobaczyć premierę 6. edycji programu "Sanatorium miłości". Znana jest już lista uczestników. Jednym z nich jest pan Zygmunt, który z żoną spędził aż 45 lat. Kobieta zmarła, ale nie była to jedyna tragedia w jego życiu.

"Sanatorium miłości" doczekało się swojej szóstej już odsłony. Do randkowego show zgłaszają się samotni seniorzy, którzy w jesieni życia nie chcą być sami i pragną znalezienia przyjaźni, a nawet miłości. Choć mogłoby się to wydawać trudne, a nawet niemożliwe, to historia zna przypadki, kiedy pary z "Sanatorium" wzięły ze sobą ślub i wiodą szczęśliwe życie u swojego boku. Czy uda się to panu Zygmuntowi, którego życie nie oszczędzało w ostatnich latach?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Sanatorium miłości 6". Co wiadomo o nowej edycji?

W tym sezonie "Sanatorium miłości" nagrywano w Krynicy-Zdroju. Kuracjusze pod okiem kamer będą poznawać nowe osoby i nawiązywać przyjaźnie. Kto wie, może niektórym z nich uda się znaleźć swoją miłość? Reality show jak zwykle będzie emitowane w TVP, a poprowadzi je niezastąpiona ulubienica widzów - Marta Manowska. 

"Sanatorium miłości 6": uczestnicy

W 6. edycji "Sanatorium miłości" zobaczymy 12 seniorów (6 kobiet i 6 mężczyzn). Będą to:

 • Tadeusz z Krzyżanowic
 • Maria Luiza z Gliwic
 • Stefan z Szemud
 • Janina z Warszawy
 • Zygmunt z Krakowa
 • Maria z Czarnowa
 • Andrzej z Milanówka
 • Małgorzata z Sobótki 
 • Stanisław z Kenmare w Irlandii
 • Elżbieta z Nowej Woli
 • Ryszard z Krakowa 
 • Teodozja z Krosna

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA

"Sanatorium miłości 6". Kim jest pan Zygmunt z Krakowa?

Pan Zygmunt z Krakowa już dawno osiągnął wiek emerytalny, ale nie przestał pracować. Wiele lat zajmował stanowisko spawacza, ślusarza czy montera. Obecnie pracuje w Krakowie jako taksówkarz. Emeryt jest niezwykle aktywny i nie żyje samą pracą. Sporą część czasu przeznacza na swoje zainteresowania, a tych nie brakuje! Wśród swoich pasji wymienia motoryzację, taniec, podróże i piłkę nożną

Podczas tańca pan Zygmunt zakłada obrączkę, aby okazać szacunek zmarłej żonie, która zmarła siedem lat temu po walce z ciężką chorobą. Małżeństwo spędziło razem 45 lat. Cztery lata przed śmiercią małżonki, panu Zygmuntowi zmarł syn. Nikt się nie spodziewał takiego biegu zdarzeń, nic nie wskazywało na to, że mężczyźnie może się coś stać. Syn pana Zygmunta zmarł nagle podczas wykonywania swojej pracy. Teraz nowy uczestnik show mieszka z córką, którą musi się opiekować.

Przykre doświadczenia życiowe nie złamały pana Zygmunta. Senior nie traci poczucia humoru i pogody ducha, a do tego każdego dnia rozświetla codzienność innym osobom. Kuracjusz nie może narzekać na brak powodzenia, czemu zresztą trudno jest się dziwić - jest przystojny, kulturalny i szarmancki. Chciałby poznać szczerą, otwartą i kulturalną kobietę, która zaakceptuje jego córkę.  

Pierwszy odcinek szóstej edycji "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany w niedzielę, 10 marca 2024 roku w TVP.

"Sanatorium miłości 6"
"Sanatorium miłości 6"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także