Pierwszy konflikt w "Sanatorium miłości"? "Spryciula. Taka jaszczura"

Pierwszy konflikt w "Sanatorium miłości"? "Spryciula. Taka jaszczura"

Walka o Andrzeja w "Sanatorium Miłości" trwa
Walka o Andrzeja w "Sanatorium Miłości" trwa
Źródło zdjęć: © Facebook, TVP
18.03.2024 12:04, aktualizacja: 18.03.2024 12:27

"Sanatorium miłości" powróciło na ekrany TVP. Od samego początku programu u kuracjuszy dużo się dzieje. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami walki o względy Andrzeja. "Będę o niego walczyć" - zaznacza jedna z uczestniczek.

Nowa edycja "Sanatorium miłości" powróciła na antenę Telewizji Polskiej w marcu i za nami już dwa odcinki popularnego reality show. I choć to dopiero początek, to między kuracjuszami już mocno iskrzy. Sporym powodzeniem cieszy się Andrzej, 65-letni rozwodnik z Milanówka, który był jedną z głównych postaci ostatniego odcinka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Emocje w "Sanatorium miłości". Teodozja i Małgorzata walczą o względy Andrzeja

W niedzielny wieczór fani "Sanatorium miłości" z pewnością nie narzekali na nudę. Podczas drugiego odcinka kuracjusze udali się do źródełka miłości w Krynicy-Zdroju i już tam można było wyczuć "chemię" pomiędzy Andrzejem i jego dwiema koleżankami z programu. Podczas zwiedzania mężczyzna otrzymał wodę najpierw od Małgorzaty, później od Teodozji. Po tym zajściu obie uczestniczki wyznały, że wyczuły zainteresowanie ze strony Andrzeja.

Rywalizacja o Andrzeja z "Sanatorium miłości" trwa w najlepsze. Jedną z adoratorek zaprosił na randkę

To jednak nie koniec miłosnych perypetii tej trójki. Następnie bowiem uczestnicy wraz z Martą Manowską udali się na tor saneczkowy w Krynicy, gdzie Andrzej zaprosił jedną z nich na randkę. Oczywiście zjechał najpierw z Małgorzatą, a następnie Teodozją i to właśnie tej drugiej zaproponował wspólny wieczór.

Teodozja jest na pewno bardzo ładną kobietą. Oparła się o moje uda, było bardzo fajnie. Ładnie pachniała. Może się do niej zbliżę - wspomniał przed kamerami Andrzej.

Kiedy Małgorzata dowiedziała się o całej sprawie, nie kryła żalu i złości do swojej rywalki. Zaznaczyła jednak, że dalej będzie walczyć o Andrzeja i udowodni mu swoją wartość.

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że ten cholernik zaproponował Teodozji randkę (...) Może on nie jest zdecydowany, z którą by chciał tutaj spędzić czas - dodała z żalem Małgorzata.

W rozmowie z Janiną dodała:

Teodozja przyczepiła się do Andrzeja. Podeszła do mnie, była bardzo miła, jeszcze buziaka dała. Spryciula. Taka jaszczura

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także