W "Sanatorium miłości" szykuje się drugi Edek? Widzowie nieźle dopiekli uczestnikowi

W "Sanatorium miłości" szykuje się drugi Edek? Widzowie nieźle dopiekli uczestnikowi

W "Sanatorium miłości" zawitał uczestnik na miarę słynnego Edka? (Facebook)
W "Sanatorium miłości" zawitał uczestnik na miarę słynnego Edka? (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
11.03.2024 14:25

Kolejna edycja "Sanatorium miłości" zaliczyła swój debiut na antenie TVP. Uwadze widzów nie umknęło zachowanie jednego z nowych uczestników, Zygmunta. Niektórzy już teraz nazywają go drugim Edkiem...

Wyczekiwana przez widzów kolejna edycja Sanatorium miłości emitowana jest już na antenie TVP. Fani mieli okazję poznać dwunastu nowych uczestników show, którzy będą randkować i poszukiwać drugiej połówki w Krynicy-Zdroju. Jeden z nich przyciągnął wyjątkowo dużo uwagi swoim zachowaniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zygmunt z "Sanatorium miłości" nie zabłysnął w pierwszym odcinku?

Pochodzący z Krakowa Zygmunt swoimi wypowiedziami zdołał już przyciągnąć sporo uwagi. W każdym z panów taksówkarz zdaje się on dostrzegać jakieś wady i informuje o tym na głos. Na to wychodzi, że reszcie będzie mu się ciężko z nim dogadać.

"Mów normalnie, żebym cię rozumiał", "Młody, ale nogi pokrzywione", "My się nie musimy lubić, a jak on jest z Kazimierza, a ja z Podgórza, to możemy się nawet pobić", "Nie jesteś hanysem" - wyliczał.

Na temat kobiet mężczyzna też zdaje się mieć mocną opinię. Od razu zaznaczył, że "nie trawi szczupłych". Warto jednak dodać, że Zygmunt przeżył w swoim życiu dużo. Dwukrotnie musiał mierzyć się z osobistymi tragediami po śmierci dwóch bliskich osób.

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Widzowie porównują Zygmunta do Edka z "Sanatorium miłości"

Publiczność nie zostawia jednak suchej nitki na uczestniku. Już teraz doczekał się porównań do słynnego Edka z 3. sezonu, który wcześniej zdołał w podobny sposób zaznaczyć swoją obecność w programie. Padło nawet stwierdzenie, że może okazać się "większym mądralą".

Może w nadchodzącym odcinku pokaże się z lepszej strony?

Zygmunt będzie Edkiem obecnej edycji "Sanatorium miłości"? (Facebook)
Zygmunt będzie Edkiem obecnej edycji "Sanatorium miłości"? (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także