Sensacyjna wiadomość. Ida Nowakowska znów pojawi się w TVP, podała datę

Sensacyjna wiadomość. Ida Nowakowska znów pojawi się w TVP, podała datę

Ida Nowakowska wraca do TVP
Ida Nowakowska wraca do TVP
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
20.04.2024 09:12

Ida Nowakowska straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie" po tym, jak w TVP zmieniły się władze. Okazuje się, że znana ze swojego przywiązania do wiary katolickiej prezenterka wróci do Telewizji Polskiej. Jaką rolę będzie pełnić?

Ida Nowakowska nie kryje, że jest katoliczką. Krążyły nawet plotki o tym, że ma w domu prywatny ołtarzyk. To jednak zdementowała sama dziennikarka w rozmowie z Wideoportalem.

"Nie wiem, czy ten, kto pisał ten artykuł, był w moim domu, natomiast dużo rzeczy, które są pisane, niestety nie mają nic wspólnego z prawdą" powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ida Nowakowska straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie"

Po wyborach 15 października 2023 zmieniły się władze TVP. W "Pytaniu na śniadanie" wprowadzono wiele zmian, które nie podobały się części widzów. Przede wszystkim pracę straciły pary, które prowadziły program śniadaniowy. W tym Ida Nowakowska, której partnerował Tomasz Wolny.

Nowakowska pojawiła się jeszcze jako jedna z ekspertek w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera", ale była to jednorazowa sytuacja.

Powrót Idy Nowakowskiej do TVP

Okazuje się jednak, że prezenterka nie straciła na dobre posady. Pojawiała się bowiem w programie "The Voice Kids", obok Tomasza Kammela. Odcinki, które były prezentowane ostatnio, nagrano jednak dużo wcześniej, a teraz nastąpiła jedynie ich emisja. Co z etapem występów dzieci na żywo - czy Ida Nowakowska pojawi się także i tu?

Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców - wyznała dziennikarka Plejadzie.

Okazuje się, że dla Idy nie wszystko jest stracone, jeśli chodzi o pracę w Telewizji Polskiej.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także