"Ślub od pierwszego wejrzenia". Na planie doszło do rękoczynów. Uczestnik wyrzucony

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Na planie doszło do rękoczynów. Uczestnik wyrzucony

"Ślub od pierwszego wejrzenia", Luke Worley
"Ślub od pierwszego wejrzenia", Luke Worley
Źródło zdjęć: © Instagram | Luke Worley
17.10.2023 13:58

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Szok na planie brytyjskiej edycji programu. Jeden z uczestników zaatakował drugiego. Spotkały go za to poważne konsekwencje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dąbrowski o wykończeniu mieszkania

Ślub od pierwszego wejrzenia to popularny format, emitowany także w Polsce. Uczestnicy programu muszą wziąć ślub z osobą, którą wcześniej nie znali, a następnie sprawdzić, czy ten związek przetrwa próbę czasu. Udział w kontrowersyjnym eksperymencie sprawia, że niektórym puszczają nerwy. Tak było w brytyjskiej edycji programu.

Luke Worley nie wytrzymał na planie

Jeden z uczestników brytyjskiego odpowiednika programu, Married at First Sight, stracił cierpliwość na planie. Luke Worley nie potrafił dogadać się ze swoim kolegą z programu, Jordanem Gaylem. W końcu postanowił uciec się do przemocy i zaatakował mężczyznę.

Sytuacja nie spodobała się ani uczestnikom, ani włodarzom programu. Po tym, gdy Worley dopuścił się rękoczynów, stacja zdecydowała się pozbyć go z Married at First Sight.

Żona Worleya również opuściła program

Konsekwencje działań Worleya dotknęły także jego partnerki na ekranie, Jay. Według zasad programu, jeśli ktoś opuszcza ekipę uczestników, wraz z nim odchodzi także wcześniej poślubiona osoba.

Czy będziemy mieli szansę zobaczyć tę walkę na własne oczy? Na ten moment nie wiadomo, czy Channel 4 zdecyduje się ją pokazać. Wszystko jednak udało się zarejestrować kamerom...

Zobacz także