Takie wieści tuż przed finałem "Sanatorium miłości". Informator donosi o rozstaniu!

Takie wieści tuż przed finałem "Sanatorium miłości". Informator donosi o rozstaniu!

Która para rozstała się tuż przed finałem?
Która para rozstała się tuż przed finałem?
Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram

Szósta edycja "Sanatorium miłości" dobiega końca. Dowiedzieliśmy się, że jedna z par prawdopodobnie zerwała ze sobą. Jesteście ciekawi, o kogo chodzi?

"Sanatorium miłości" to program uwielbiany przez telewidzów TVP. Opowiada historię seniorów, którzy w jesieni życia poszukują nowych znajomości. Najnowsza odsłona programu kręcona była w Krynicy-Zdroju. Program prowadzi niezastąpiona Marta Manowska. Wygląda na to, że w najbliższym odcinku nie zabraknie emocji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rozstanie w "Sanatorium miłości"?

W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" dużo się działo i wszystko wskazuje na to, że nie będzie inaczej w kolejnym, dziesiątym epizodzie szóstego sezonu. Pod koniec dziewiątego odcinka programu pokazano zwiastun finału, na którym widać zapłakaną Martę Manowską. Czyżby jej łzy potwierdzały doniesienia o rozstaniu? 

Podejrzenia padły na Janinę i Tadeusza - ich relacja zaczęła w ostatnim czasie nieco kuleć. Mężczyzna żalił się, że jego wybranka bywa nadopiekuńcza. Portal ShowNews rozpowszechnił wieści od tajemniczego informatora. Jego słowa zdają się potwierdzać te przypuszczenia.

Nie ma żadnej pary w tej edycji. Wszyscy panowie z programu nadal szukają partnerek. W internecie znajdują dziewczyny z poprzednich edycji i umawiają się na spotkania. Tadeusz też jest wolny – ujawniło źródło serwisu.

Kiedy finał "Sanatorium miłości"?

Ostatni odcinek szóstej edycji "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany w najbliższą niedzielę (12. maja) o godzinie 21:20 w TVP1.  

Janina i Tadeusz
Janina i Tadeusz© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także