Tego widzowie "Dzień dobry TVN" się nie spodziewali. Gwiazdy programu zamknęły usta hejterom?

Tego widzowie "Dzień dobry TVN" się nie spodziewali. Gwiazdy programu zamknęły usta hejterom?

Niespodziewana odpowiedź padła od gwiazd "Dzień dobry TVN" (fot. KAPiF)
Niespodziewana odpowiedź padła od gwiazd "Dzień dobry TVN" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
25.02.2024 15:15

Sandra Hajduk i Anna Senkara to nowa para prowadzących "Dzień dobry TVN". Nie wszyscy widzowie są jednak przekonani co do tego wyboru. W komentarzach często spotkać się można z krytyką tego duetu. Gwiazdy postanowiły odpowiedzieć hejterom w ostatnim wywiadzie.

Od jakiegoś czasu widzowie Dzień dobry TVN mogą obserwować, jak przed kamerą radzi sobie nowa para prezenterska. Sandra Hajduk i Anna Senkara to zgrany duet, nie wszystkim jednak zdołał on przypaść do gustu. Po oficjalnymi postami TVN-u na mediach społecznościowych często można przeczytać słowa krytyki pod adresem świeżo upieczonych gwiazd stacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gwiazdy "Dzień dobry TVN" odpowiedziały hejterom

Hajduk i Senkara zdają sobie sprawę, że nie wśród pewnej części widowni nie cieszą się dużą popularnością. W ostatniej rozmowie, przeprowadzonej z Plejadą, wyraziły jednak pozytywne podejście do zachodzących w TVN-ie zmian.

Widzę, co się dzieje, widzę ten płodozmian i uważam, że to jest coś, co rynkowi medialnemu jest po prostu bardzo potrzebne. Raz na jakiś czas trzeba tę glebę ruszyć. To jest dobre dla widza, to jest dobre dla stacji telewizyjnej. Niech się dzieje jak najwięcej - stwierdziła Sandra Hajduk.

Obie są również świadome tego, że rywalizacja potrafi być źródłem ogromnej motywacji. Z uwagą przypatrują się temu, co robi konkurencja. W programach z innych stacji widzą godnych rywali.

Tak, wiadomo, konkurencja jest dobra. Jak się człowiek ściga, to od razu progresuje. Ja kiedyś miałam męża telewizyjnego, teraz mam żonę telewizyjną i jest naprawdę super. Jest progres. Ale czuję, że wygrywamy ten wyścig, co? - dodała Anna Senkara.

Oj, te słowa utrą nosa niejednemu hejterowi...

Gwiazdy "Dzień dobry TVN" odpowiedziały hejterom (fot. KAPiF)
Gwiazdy "Dzień dobry TVN" odpowiedziały hejterom (fot. KAPiF)© Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także