Ten program budzi skrajne emocje. Wersow chciałaby w nim wziąć udział?

Ten program budzi skrajne emocje. Wersow chciałaby w nim wziąć udział?

02.05.2024 06:52

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" przyciąga uwagę telewidzów, ale też wielu gwiazd. Ostatnio na temat swojego ewentualnego udziału w tanecznym show wypowiedziała się jednak z najpopularniejszych influcencerek w naszym kraju, Wersow. Zdradziła również, komu kibicuje w walce o Kryształową Kulę.

Przed nami wielki finał "Tańca z gwiazdami". Do walki o ostateczny triumf stanie Anita Sokołowska, Maffashion i Roksana Węgiel. Zapowiada się niezwykle wyrównana rywalizacja i choć spekuluje się, że to aktorka związana z Polsatem ma największe szanse na wygraną, to wyniki poznamy w pierwszą niedzielę maja. Swoją opinię na temat zbliżającego się finału oraz ewentualnego udziału w kolejnej edycji wyraziła Wersow, z którą nasza dziennikarka Karolina Motylewska porozmawiała podczas jednego z eventów.

Wersow wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? "Liczyłoby się to z przeprowadzką"

Udział w tanecznym show to bez wątpienia tygodnie wyrzeczeń i spędzanie wielu godzin na sali treningowej. Wersow zdaje sobie z tego sprawę i wie, że jest w takim momencie życia, że jest to praktycznie niemożliwe. Celebrytka ma bowiem małe dziecko i nie byłaby w stanie pogodzić rodzicielstwa z występami w "Tańcu z gwiazdami".

Na ten moment nie. Wiem, że liczyłoby się to z przeprowadzką do Warszawy. Mam też bardzo małą córeczkę, która wymaga czasu i staram się wygospodarować dla niej jak najwięcej wolnych chwil, spośród tych rzeczy, które sobie dodatkowo wymyśliłam. Mam mnóstwo spraw na głowie, więc taki program to byłoby dla mnie dodatkowe obciążenie - mówi Wersow.

Wersow zdradziła komu kibicuje. "Znam ich prywatnie"

Widać, że Wersow śledzi obecną edycję "Tańca z gwiazdami". Influencerka nie miała bowiem problemów ze wskazaniem tego, kto pozostał na placu boju w walce o Kryształową Kulę. Nie zdecydowała się jednak wskazać tylko jednej osoby, bowiem zna się z większością uczestników tanecznego show. Przed półfinałowym odcinkiem wskazała trójkę swoich faworytów.

Kibicuję każdemu. Zarówno Maffce, Maćkowi, Roxie. Znam ich prywatnie, uważam, że bardzo mocno podnieśli swój poziom - zakończyła celebrytka.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także