Teodozja z "Sanatorium miłości". Śluby to dla niej nie pierwszyzna. Oto jaki ma plan na życie

Teodozja z "Sanatorium miłości". Śluby to dla niej nie pierwszyzna. Oto jaki ma plan na życie

Czy Teodozja znajdzie partnera w "Sanatorium miłości"?
Czy Teodozja znajdzie partnera w "Sanatorium miłości"?
Źródło zdjęć: © Facebook
09.03.2024 17:26, aktualizacja: 09.03.2024 19:32

Już w niedzielę rozpocznie się kolejny sezon "Sanatorium miłości". Jedną z uczestniczek randkowego show jest Teodozja z Krosna. Jej historia chwyta za serce. Czy seniorka znajdzie miłość w programie?

"Sanatorium miłości" doczekało się swojej kolejnej odsłony. Szóstą edycję poprowadzi niezastąpiona Marta Manowska. Randkowe show dla seniorów od 2019 roku bije rekordy popularności i stało się jednym z ulubionych formatów widzów TVP. W najnowszej edycji zobaczymy 12 uczestników, którzy przyjechali do uzdrowiska w Krynicy-Zdrój. Jedną z nich jest pani Teodozja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Sanatorium miłości 6". Kim jest Teodozja z Krosna?

Teodozja z Krosna uwielbia podróże. Seniorka nie waha się przed podejmowaniem poważnych, ale i niekiedy spontanicznych decyzji. Jak sama mówi - marzy jej się przeprowadzka do Hiszpanii, dlatego chciałaby sprzedać swój dom w Polsce i wyjechać do słonecznego kraju. Pani Teodozja ma też swoje zainteresowania. Poza podróżowaniem, pasjonuje się uprawą ziół i kwiatów, z których komponuje herbaty i ekologiczne kosmetyki. Uwielbia słodycze, potrafi piec ciasta, a zjedzone kalorie spala na siłowni - uwielbia ruch i zdrowy tryb życia. 

Czy Teodozja z Krosna znajdzie partnera w "Sanatorium miłości"?

Pani Teodozja zdecydowała się na udział w "Sanatorium miłości", ponieważ chciałaby nawiązać nowe znajomości, ale nie ukrywa, że marzy jej się także znalezienie partnera. Kobieta ma już za sobą dwa małżeństwa - pierwsze zakończyło się rozwodem, a drugi mąż seniorki zmarł nagle. Teraz Teodozja chciałaby na nowo się zakochać i znaleźć swoją przystań u boku kogoś, przy kim będzie mogła poczuć się bezpieczna i kochana. Seniorka nie jest sama - ma córkę, syna i wnuczkę. To oni są dla niej najważniejsi w życiu. 

"Sanatorium miłości". Kogo zobaczymy w szóstej edycji?

Marta Manowska już zapowiedziała, że w szóstej odsłonie show będzie się działo! Kto jeszcze poza Teodozją z Krosna i panem Zygmuntem, o którym pisaliśmy niedawno weźmie udział w programie? 

  • Tadeusz z Krzyżanowic
  • Maria Luiza z Gliwic
  • Stefan z Szemud
  • Janina z Warszawy
  • Maria z Czarnowa
  • Andrzej z Milanówka
  • Małgorzata z Sobótki 
  • Stanisław z Irlandii
  • Elżbieta z Nowej Woli
  • Ryszard z Krakowa 

Pierwszy odcinek szóstej edycji "Sanatorium miłości 6" zostanie wyemitowany w niedzielę 10 marca 2024 roku. 

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Marta Manowska
Marta Manowska© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także