"The Voice Kids". Michell za zwycięstwo zgarnęła fortunę. Wiemy, na co ją wyda

"The Voice Kids". Michell za zwycięstwo zgarnęła fortunę. Wiemy, na co ją wyda

28.04.2024 09:40, aktualizacja: 28.04.2024 09:55

"The Voice Kids". Michell Siwak wygrała siódmą edycję talent show Telewizji Polskiej. Już wie, na co przeznaczy nagrodę pieniężną. Głos zabrała również Natasza Urbańska, która nie mogła przestać chwalić podopiecznej.

Finał siódmej edycji "The Voice Kids" za nami. Zwycięstwo odniosła w nim Michell Siwak (14 l.) z ekipy Nataszy Urbańskiej, która zaśpiewała "Litanię" Edyty Górniak. W nagrodę otrzymała 50 tys. zł i kontrakt płytowy na wydanie singla.

"The Voice Kids". Na co Michell wyda nagrodę?

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała okazję porozmawiać z Michell. Zaraz po tym, gdy ogłoszono werdykt, nastolatka powiedziała nam:

Czuję się niesamowicie. Przeżywam teraz tyle emocji... Nie miałam poczucia, że w ogóle mogę ten program wygrać. Ale stało się tak, jak sobie wymarzyłam. Serce mi podpowiadało, żeby pójść do Nataszy. I tak się stało.

Czy zwyciężczyni już wie, co zrobi z nagrodą w wysokości 50 tys. zł?

Pieniądze wydam na dalszy rozwój w muzyce. Po co wydawać na coś innego? Skoro pragnę tego, to na 100 proc. chciałabym właśnie te pieniądze na to wykorzystać – złożyła deklarację.

Natasza Urbańska o zwycięstwie swojej podopiecznej

Głos ws. zwycięstwa Michell zabrała również sama Natasza Urbańska.

Jako matka odbieram wszystko zupełnie inaczej. Czuję emocję. Gdy ona się boi, ja chce ją ochronić. Zrobić wszystko, żeby to dziecko się nie bało, żeby było szczęśliwe. Tak działałam z tymi moimi maluchami, byłam taką mamusią. (...) Piękne jest to, że Michell mnie wybrała. Ona ma niezwykły talent – zachwalała swoją podopieczną.

Czy Michell ma szanse na angaż w teatrze muzycznym Studio Buffo, który prowadzi małżonek Nataszy – Janusz Józefowicz?

Drzwi Buffo są dla niej otwarte. Zresztą mamy tyle rodzynków, że dla nich wszystkich znalazłabym miejsce. To są mega talenty i oni jeszcze nas zaskoczą. Ale myślę, że Michell sama wybierze sobie drogę. Tam, gdzie będzie czuła się bezpiecznie i będzie mogła się spełnić.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także