Tomek Cieślik z "Rolnicy. Podlasie" okazał się bezkonkurencyjny. Rozgromił przeciwników

Tomek Cieślik (Facebook)
Tomek Cieślik (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook

30.01.2024 13:36, aktual.: 30.01.2024 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomek Cieślik z programu "Rolnicy. Podlasie" okazał się bezkonkurencyjny. Uczestnik reality show Fokus TV wziął udział w wyjątkowych zawodach, na których udało mu się zdobyć pierwsze miejsce. Wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy. Co takiego udało się osiągnąć rolnikowi?

Emitowany na Fokus TV program Rolnicy. Podlasie skupia przed telewizorami tysiące fanów, którzy są ciekawi kolejnych perypetii swoich ulubieńców. Telewizja nie jest jednak jedynym medium, na którym można śledzić poczynania uczestników. Wielu z nich jest aktywnych także na social mediach, gdzie często pojawiają się zdjęcia, filmiki i wiadomości kierowane do fanów. Jednym ze swoich ostatnich sukcesów postanowił podzielić się Tomek Cieślik z Pokaniewa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomek Cieślik z sukcesem na nietypowych zawodach

Jak oświadczył na prowadzonym wspólnie z żoną Moniką profilu facebookowym, udało mu się zdobyć pierwsze miejsce podczas zawodów przeciągania liny traktorami. Uczestnik Rolnicy. Podlasie wygrał w kategorii 10-12 ton.

Wyjaśnił, że musiał zmierzyć się z zeszłorocznym zwycięzcą, co wiązało się z niemałym stresem. John Deere Cieślika okazał się jednak bezkonkurencyjny i wzorowo poradził sobie z ciężkim zadaniem. Już teraz rolnik wie, że będzie chciał bronić tytułu w przyszłym roku.

To były naprawdę wyjątkowe zawody. Tyle emocji i stresu. Widzowie mieli co oglądać. John Deere prowadzony przez Tomka wywalczył 1 miejsce w kategorii 10-12 ton. Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicującym, bo połowa sukcesu to doping. Przyjęliście nas gorąco i serdecznie. Za rok też się spotkamy. Będziemy bronić tytułu - głosi wiadomość na Facebooku.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także