"Top Model" miało ostatni sezon? Dawid Woliński zdradził szczegóły zza kulis [WIDEO]

04.12.2023 14:48, aktual.: 04.12.2023 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Top Model" jest już na finiszu? Pojawiają się głosy, że tegoroczna edycja była tą ostatnią. Zapytaliśmy, co do powiedzenia na ten temat ma Dawid Woliński. Opowiedział nam kilka szczegółów zza kulis programu.

Top Model właśnie zakończyło kolejną, 12. edycję. Zwycięzcą okazał się Dominik Szymański. Specjalnie dla redakcji Jastrząb Post Dawid Woliński powiedział, jak widzi przyszłość triumfatora tegorocznego sezonu.

O to jest w zupełności spokojny. Myślę, że Dominik sobie świetnie poradzi. On naprawdę ma talent, robi to naturalnie i jest to dla niego coś co go kręci. Ja tu jestem spokojny o Dominika - przyznał z entuzjazmem.

Dawid Woliński o uczestnikach programu

Nie wszystkie osoby, którym poszczęściło się w Top Model, zyskują długotrwałą sławę. Jaką refleksję ma projektant na temat uczestników, którzy pomimo ogromnego sukcesu w programie nie utrzymali swojej, wydawałoby się zapewnionej, pozycji?

Zawsze jest taka możliwość, że osoby które bardzo szybko startują, mocno i z dużym uderzeniem, gdzieś tam się w tym pogubią i to jest naturalna kolej rzeczy. Nie każdy aktor zostaje oscarowym aktorem, nie każda piosenkarka wydaje albumy co rok, więc myślę, że każdemu się należy tutaj za to dyspensa. Ale bardzo często wracają do pracy i to jest dobrem, bo to oznacza, że jednak cały czas jest tam w nich jakaś pasja, którą my kiedyś dostrzegliśmy, a to się ładnie rozwija.

To ostatnia edycja "Top Model"?

Wierni widzowie Top Model zastanawiają się, czy dopiero co zakończona edycja będzie tą ostatnią. Według Wolińskiego, takich przewidywań na razie nie należy brać na poważnie. Kontrakty są już podpisane, co stanowi mocny argument za tym, że 12. edycja będzie miała miejsce.

Myślę, że będzie kolejna. W zasadzie mamy już podpisane kontrakty, a już na pewno umówiony Fashion Week i różne takie rzeczy, które będą się z tym wiązały. W związku z tym na pewno 13. edycja się odbędzie - stwierdził.

Czekacie na kolejną edycję?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także