Trąbią o jej odejściu z "PnŚ". Katarzyna Dowbor w końcu przerwała milczenie

Trąbią o jej odejściu z "PnŚ". Katarzyna Dowbor w końcu przerwała milczenie

Katarzyna Dowbor odejdzie z "Pytania na śniadanie"?
Katarzyna Dowbor odejdzie z "Pytania na śniadanie"?
Źródło zdjęć: © AKPA
30.04.2024 19:23

Od jakiegoś czasu krążą plotki o tym, że Katarzyna Dowbor ma opuścić "Pytanie na śniadanie". Zaprzeczyła temu producentka programu. Teraz odezwała się sama Dowbor i rozwiała wątpliwości.

Katarzyna Dowbor powróciła do TVP po dziesięciu latach, spędzonych w Polsacie, gdzie prowadziła "Nasz Nowy Dom". Dziennikarka została zwolniona przez Edwarda Miszczaka tuż przed tym, kiedy mogła świętować czterdziestolecie pracy. Dziennikarka nie kryła, że był to dla niej cios.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor odejdzie z "Pytania na śniadanie"?

Portal Shownews przekazał zaskakującą informację od anonimowego informatora. Otóż Katarzyna Dowbor ma zastanawiać się nad porzuceniem "Pytania na śniadanie", gdyż ma problemy z... porannym wstawaniem.

Zwyczajnie męczy ją poranne wstawanie. Okazało się, że prowadzenie porannego formatu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet jeśli ktoś - jak na przykład Kasia - ma w tym zakresie bogate doświadczenie - wyznało źródło portalu.

Katarzyna Dowbor nie miałaby na myśli jednak całkowitego porzucenia pracy w telewizji.

Producenci TVP zaczęli już nawet odzywać się do osób pracujących w Polsacie przy "Nasz nowy dom". Chcą znowu złożyć do kupy starą drużynę Kasi. Problem w tym, że tego typu formaty to dla stacji olbrzymi wydatek, a sytuacja finansowa TVP nie jest najweselsza. Pomysł ruszy więc z miejsca dopiero, gdy znajdzie się odpowiedni sponsor - przekazał informator.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, Katarzyna jest przecież mistrzynią remontów, także we własnym domu. Wszystkiemu zaprzeczyła Kinga Dobrzyńska, producentka śniadaniówki. Jednak Katarzyna Dowbor nie wypowiadała się na ten temat.

Katarzyna Dowbor ucina spekulacje

Choć plotki krążą od jakiegoś czasu, Katarzyna Dowbor nie wypowiadała się na ten temat, co tylko podsycało spekulacje. Dziennikarze Plejady skontaktowali się z dziennikarką.

To jest jakaś bzdura i szukanie sensacji. Nie ma o czym mówić - powiedziała.

To oznacza, że fani Dowbor nadal będą mogli cieszyć się jej obecnością w "Pytaniu na śniadanie". W ciągu najbliższych miesięcy przekonamy się zapewne, czy jednak w plotkach nie było ziarna prawdy i nie będziemy mogli oglądać nowego formatu, w którym to TVP będzie pomagać w remontach.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w "Pytaniu na śniadanie"
Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w "Pytaniu na śniadanie"© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także