"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piotr Gąsowski zgarnie KROCIE za jedną serię. To on negocjował stawkę!

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski
Źródło zdjęć: © AKPA

20.12.2023 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jubileuszowej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ponownie pojawi się Piotr Gąsowski. Polsat robi co może, żeby uratować wyniki oglądalności, które lecą na łeb. Ile dostanie Gąsowski?

Piotr Gąsowski wraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", tym razem w roli jurora. Prowadzącymi "TTBZ" wciąż będą Maciej Dowbor i Maciej Rock. Redakcja portalu Shownews.pl, dowiedziała się, że to Gąsowski negocjował wysokość wynagrodzenia i dostał najwięcej ze wszystkich! 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piotr Gąsowski odszedł z Polsatu 

Przypomnijmy, że Gąsowski zerwał współpracę z Polsatem po tym, jak Edward Miszczak zwolnił z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzynę Skrzynecką. Aktor nie chciał bez niej prowadzić programu. Nieoczekiwanie wyniki stacji zaczęły spadać, więc Edward Miszczak zarządził, że w 20. edycji show zobaczymy same największe nazwiska. Uczestnikami najnowszej serii będą głównie zwycięzcy poprzednich edycji, w tym m.in. Katarzyna Skrzynecka. 

Ile zarobią jurorzy w 20. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? 

W jury zasiądzie znana już doskonale od samego początku Małgorzata Walewska. Z ustaleń portalu ShowNews wynika, że otrzyma za serię blisko 200 tysięcy złotych.

Robert Janowski ma zarobić na programie od 100 do 150 tysięcy. Ile zgarnie Piotr Gąsowski za rolę jurora w 20. edycji programu? Okazuje się, że to on negocjował swoją stawkę po tym, jak Polsat poprosił o powrót aktora. 

Na ten moment Gąsowski wynegocjował jednorazowy powrót do "Twojej Twarzy", więc nie wiadomo, czy jego kontrakt zakłada jeszcze jakieś inne zobowiązania wobec stacji. Miał tak silną pozycję, bo to Polsat prosił go o powrót, więc Gąs mógł negocjować, ile wlezie. Stanęło na blisko 200 tysiącach złotych wyłącznie za tę jedną edycję - podało źródło portalu.

Będziecie oglądać?

  • 16. Festiwal Reżyserii Filmowej - Gala otwarcia, maj 2023
  • Piotr Gąsowski
  • Piotr Gąsowski
  • Piotr Gąsowski
[1/4] 16. Festiwal Reżyserii Filmowej - Gala otwarcia, maj 2023Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także