"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": półfinał. Kto dziś zwyciężył?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": półfinał. Kto dziś zwyciężył?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.10.2023 22:06

Za nami 9. odcinek programu rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wygrał?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program emitowany przez stację Polsat. Zmagania uczestników możemy śledzić od 2014 roku. W jury zasiadają Paweł Domagała, Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Program prowadzą Maciej RockMaciej Dowbor

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

9. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co się działo? 

Wielkie show zaczęło się od występu jednej z jurorek - Małgorzaty Walewskiej, która wcieliła się w Carmen. Później Kuba Szmajkowski wystąpił jako Anastacia w piosence "I’m outta love".

Co ja mogę powiedzieć? Ty jesteś potwornie zdolny. Bardzo się cieszę, że jesteś w tym programie. Dzisiaj było znakomicie. Ja nawet nie zorientowałem się, że jesteś chory. Fajne jest to, że się tak rozwijałeś i jak mówią niektórzy, człowiek uczy się wszędzie. Widać po tobie tę naukę, ona nie poszła w las. Jesteś genialny, dzisiaj było znakomicie – ocenił Paweł Domagała.

Marcin Januszkiewicz zaśpiewał "Sen o Viktorii" Ryśka Riedla.

Barwę łapałeś wspaniale. Wiesz, jakie bym miała jedyne zastrzeżenie? Miałam wrażenie, że jesteś za zdrowym mężczyzną jeszcze, jak na ten utwór. Przede wszystkim byłeś wspaniały barwowo i byłeś blisko tego, jaki Riedel chciałby być – powiedziała Małgorzata Walewska. 

Kolejna była Pola Gonciarz, którą ucharakteryzowano na Justina Biebera. Za śpiewała "Let me love you".

Takim słodkim Bieberkiem dziś jesteś, nie Bieberem, takim chłopczykiem do przytulenia bardziej niż takim amerykańskim Bogiem. Ja się bardzo cieszę, że cię spotkałem na swojej drodze. I po tej edycji będę chodził na wszystkie twoje występy do teatru. Bardzo lubię inteligentnych i wrażliwych aktorów. Pięknie mi się patrzyło tu na twój progres. I wreszcie zobaczyłem jak tańczysz. Dziękuję ci Pola – podsumował Robert Janowski.

Jak wypadła Jagoda Szydłowska w roli Maryli Rodowicz?

Wyglądasz zdecydowanie jak pani Maryla. Jestem zachwycony. Uwielbiam ten utwór, jest wspaniały. Wspaniałe słowa, bardzo wzruszające. Byłaś Marylą, chodziłaś jak Maryla, zaśpiewałaś jak Maryla. A mnie ten utwór wprowadził w taki stan melancholii, sentymentu, bo pamiętam go z dzieciństwa. Także bardzo ci dziękuję – podsumował wzruszony Paweł Domagała. 

Nick Sinckler wylosował Jamesa Browna. Wykonał "I go typu (I feel good)"?

Chłopie, coś Ty tutaj odwalił? Stary, to jest mistrzostwo świata. Coś ty tutaj zrobił, to przejdzie do historii tego programu. To jest po prostu genialne wykonanie. Nick, zrobiłeś coś niezwykłego. Te gadki do muzyków, zanim podszedłeś do mikrofonu, świetne takie smaczki. Barwowo, słyszałem Jamesa Browna. Jesteś stworzony do występowania na scenie, Nick. Dziękuję ci za dzisiaj – podsumował Robert Janowski.

Jakub Gąsowski wystąpił jako Netta z utworem "Bassa Saba".

Może nie będę mówił o wokalu, bo jakoś najmniej zwrócił moją uwagę… ale inscenizacja, to jaki ty w ogóle jesteś, ile ty masz wdzięku, tony wdzięku. Masz dosłownie dziś tony wdzięku. Możesz być jako młody człowiek przykładem dla takich innych młodych ludzi, żeby mieć taki fun, taką radość z tego co się robi, bo się przyjemnie na to patrzy. Jesteś też taką inspiracją dla mnie, bo mi się tak przyjemnie siedzi i też fajnie mi się robi, to co robię, patrząc na ciebie – powiedział rozbawiony Paweł Domagała.

Ewelina Flinta jako Enni Lenox zaśpiewała hit "Walking on broken glass".

Super, super! Ewelina, nareszcie się rozkręciłaś. Ja się czułam jak u siebie w operze. Bardzo byłam pod wrażeniem, jak sprawnie przechodziłaś między rejestrami, że najpierw śpiewałaś mocno na piersiowym, a potem raptem… po prostu jak zawodowa śpiewaczka. Jestem pod wrażeniem. Super, super! I wyglądasz świetnie i śpiewasz świetnie i wreszcie się bawisz tym co robisz. No, trzeba było tak od pierwszego odcinka – powiedziała zadowolona Małgorzata Walewska.

Ostatnia na scenie pojawiła się Magdalena Kumorek jako Katy Perry z utworem "I kissed a girl"?

Znakomicie wyglądasz, świetne show, bardzo dobre!. Ja tam dużo słyszałem barwy Katy Perry. W każdym razie kłaniam ci się Kumorku za twój dzisiejszy doskonały występ. Bardzo mi się podobało – podsumował Robert Janowski.

9. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" - kto wygrał?

Dzięki głosom uczestników odcinek wygrała Magdalena Kumorek jako Katy Perry. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Mielickiemu Stowarzyszeniu Dzieci i Osób niepełnosprawnych.

Do finału przeszli: Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Marcin Januszkiewicz, Ewelina Flinta.

Oglądaliście zmagania gwiazd?

 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
 • MACIEJ ZAWADA
[1/19] MACIEJ ZAWADAŹródło zdjęć: © Materiały prasowe | MACIEJ ZAWADA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także