Weszła na wagę i zaklęła. Dagmara Kaźmierska przytyła mimo treningów do "TzG"

Weszła na wagę i zaklęła. Dagmara Kaźmierska przytyła mimo treningów do "TzG"

02.04.2024 15:55

Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, że przybrała na wadze. Dlaczego tak się stało, skoro intensywnie trenuje przed każdym odcinkiem reality show "Taniec z Gwiazdami"? Oto co powiedziała.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z uczestniczek czternastej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". 31 marca, w Niedzielę Wielkanocną, po raz kolejny mogliśmy oglądać ją na parkiecie, gdzie celebrytka bryluje u boku Marcina Hakiela. Choć wiele osób uważa, że Dagmara nie radzi sobie najlepiej, do tej pory nie odpadła ona z show.

Dagmara Kaźmierska przytyła pomimo treningów

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała okazję porozmawiać z Dagmarą i zadać jej kilka pytań. W toku wywiadu uczestniczka "TzG" wygadała się, że przytyła – i to pomimo intensywnych treningów tanecznych. Jak to możliwe?

Przytyłam. Zważyłam się w domu i mówię: "kur***, przytyłam!". Myślałam, że chociaż stanę na wadze i okaże się, że w dół pójdzie z kilogram. No nie poszło... I to nie jest kwestia mięśni – zaczęła Kaźmierska.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska przybrała na wadze?

W toku tej samej rozmowy Dagmara dodała, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest powrót do starych nawyków żywieniowych.

Znowu zaczęłam jeść ciasteczka. Miłość do ciasteczek wróciła do mnie ze zdwojoną siłą. Był już czas, że nie jadłam, a teraz znowu zaczęła. Ja lubię jeść – powiedziała szczerze rozmówczyni Jastrząb Post.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także