Widzowie grzmią po "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Robią wszystko, żeby Marysia nie wygrała"

Widzowie grzmią po "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Robią wszystko, żeby Marysia nie wygrała"

Twoja twarz brzmi znajomo": Kacper Kuszewski lepszy niż oryginał?! Widzowie nie mają wątpliwości
Twoja twarz brzmi znajomo": Kacper Kuszewski lepszy niż oryginał?! Widzowie nie mają wątpliwości
Źródło zdjęć: © AKPA, YouTube
23.03.2024 12:38

Kacper Kuszewski zachwycił jurorów i widzów brawurowym występem w trzecim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Wcielając się w postać Organka, nie tylko perfekcyjnie oddał jego głos i manieryzmy, ale również poruszył publiczność do głębi. Jak sam odcinek komentują fani?

Za nami trzeci odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi". Uczestnicy ponownie stanęli na scenie i przeszli ogromne metamorfozy. Zwycięzcą tym razem okazał się Kacper Kuszewski! Aktor przeszedł sam siebie. Widzowie są pełni podziwu tego, jak fenomenalnie sobie poradził.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kacper Kuszewski oczarował jurorów i publiczność

Już od pierwszych chwil na scenie Kuszewski był nie do poznania. Idealnie oddał charakterystyczny wygląd Organka, a jego charyzma i energia porwały publiczność. Nie tylko perfekcyjnie odwzorował głos i maniery legendarnego muzyka, ale również włożył w występ mnóstwo emocji.

Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem występu Kuszewskiego. Piotr Gąsowski podkreślił, że jego metamorfoza była "porażająco prawdziwa", a Katarzyna Skrzynecka dodała, że "był to jeden z najlepszych występów w historii programu".

Reakcje internautów na zwycięstwo Kacpra Kuszewskiego

Internauci są zachwyceni jego metamorfozą. W komentarzach pod występem można przeczytać między innymi:

Kacper jest artystą doskonałym. Był, moim zdaniem, najbardziej rzetelnym jurorem ze wszystkich, ale w roli uczestnika wcale na swoim profesjonalizmie nie traci! - napisała fanka.

Wielu widzów twierdzi, że Kuszewski nie tylko dorównał Organkowi, ale nawet go przebił.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Przez ten występ zupełnie inaczej spojrzę na twórczość Organka - napisał jeden z internautów.
Fenomenalny występ!!! - napisał kolejny widz.

Komentarze po 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie zgadzają się z jury

Część internautów miała pretensje do jurorów. Nie zgadzają się ich z wyborami!

Powiedzcie mi skąd oni biorą tych "ekspertów"? Panie Janowski Pan tak poważnie? Marysi 4 punkty, a fałszującej Barbarze 5 ? To ja laik bardziej znam się na muzyce.... porażka.. - skomentowała obserwatorka.
Dlatego ja nie oglądam za tydzień odcinka…robią wszystko żeby Marysia nie wygrała, bo zwycięzcę wybierają oglądający, a oni by wybrali Marię - odpowiedziała jej inna internautka.
Niestety widać taką tendencję. A Marysia była i nadal jest najlepszą uczestniczką tego programu - dołączyła do dyskusji kolejna osoba.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi" - odcinek 3. - wyniki

  1. Kacper Kuszewski
  2. Filip Lato
  3. Maria Tyszkiewicz
  4. Stefano Terrazzino
  5. Barbara Kurdej-Szatan
  6. Katarzyna Skrzynecka
  7. Mateusz Ziółko
  8. Aleksandra Szwed

Kacper Kuszewski czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Szczęśliwej Drogi", która pomaga dorosłym wychowankom domów dziecka rozpocząć samodzielne życie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także