Widzowie "Rolnik szuka żony" oburzeni zachowaniem Sary. Zrujnowała randkę z Arturem? "Namolna, infantylna"

Sara i Artur Rolnik szuka żony
Sara i Artur Rolnik szuka żony
Źródło zdjęć: © Instagram.com

27.11.2023 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Związek Sary i Artura z "Rolnik szuka żony" wisi na włosku? Zdaniem wielu widzów uczestniczka pokazała się na randce z bardzo złej strony i traci szansę na zbudowanie relacji z rolnikiem. Czym podpadła fanom show?

Najnowsza edycja "Rolnik szuka żony" wkracza w decydującą fazę. Uczestnicy spotykają się na randkach i lepiej poznają, tworzą się także bliższe relacje. Nie brakuje jednak kontrowersji. Po aferze z udziałem Waldemara z nieprzychylnymi komentarzami musiał mierzyć się dwuznacznie komentujący Nicolę Dariusz. Teraz przyszła pora na gorzkie słowa pod adresem Sary, która miała zrujnować randkę z Arturem. Naprawdę poszło aż tak źle?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nieudana randka w "Rolnik szuka żony". Sara zepsuła spotkanie z Arturem?

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Artur poznał mamę Sary, a spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Niestety, zdaniem wielu widzów nie można tyle dobrego powiedzieć o randce. Uczestniczka chciała "rozruszać" partnera, ale ten nie był zachwycony jej pomysłami.

Sara pokazywała, gdzie chodziła do szkoły, gdzie mieszkała w internacie. Takie chodzenie na spacery to nie dla mnie, ale nie mogę tego dać po sobie poznać, że jest inaczej. Wiadomo, trzeba się dostosować jak jedno lubi spacerować, drugie co innego — opowiadał przed kamerą.

W sieci pojawiły się komentarze internautów niezadowolonych z zachowania Sary. Ich zdaniem wyraźnie było widać, że zraziła do siebie Artura.

Sara zrujnowała randkę z Arturem? Widzowie "Rolnik szuka żony" ostro oceniają uczestniczkę

Widzowie "Rolnik szuka żony" w komentarzach opublikowanych na Instagramie dali upust swojemu niezadowoleniu. Zdaniem krytyków Sara podczas randki próbowała zdominować Artura, "zagłaskać" go i osiągnęła efekt odwrotny od zamierzonego. Pojawiły się nawet opinie, że mężczyzna był wyraźnie zawiedziony spotkaniem.

Za namolna, za nachalna. Nic z tego nie będzie (...) Namolna, infantylna, mam wrażenie, że ona go drażni (...) On się chyba bardziej zmęczył randką niż pracą na roli — czytamy.

Nie brakowało jednak także opinii osób, których zdaniem Artur nie przejawia inicjatywy i jest za mało energiczny, żeby dotrzymać kroku Sarze. Czas pokaże, czy uczestnikom "Rolnik szuka żony" uda się złapać wspólny rytm.

  • Sara i Artur Rolnik szuka żony
  • Sara i Artur Rolnik szuka żony
  • Sara i Artur Rolnik szuka żony
  • Sara i Artur Rolnik szuka żony
[1/4] Sara i Artur Rolnik szuka żonyŹródło zdjęć: © Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także