Wpadka w "Dzień dobry TVN". Michałowski padł ze śmiechu, a Krupińska nie mogła pojąć, jak do tego doszło

Zabawna wpadka w "Dzień Dobry TVN".
Zabawna wpadka w "Dzień Dobry TVN".
Źródło zdjęć: © kadr z wideo

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sobotnie wydanie porannego programu TVN poprowadzili Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Jednym z tematów poruszonych na wizji było bezpieczeństwo na drodze podczas wypraw rowerowych. Co tam się wydarzyło?

W śniadaniowym programie TVN doszło do zaskakującego zdarzenia. Damian Michałowski podsumował krótko: "eksperyment się nie udał". Paulina Krupińska nie mogła się pozbierać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Damian Michałowski świętuje urodziny córki

Nie dało się ukryć, że prezenter był dziś w szampańskim nastroju od samego rana. Nic dziwnego, jego córka Helena obchodzi dziś urodziny. Dziewczynka skończyła 5 lat. Z tej okazji na instagramowym profilu Michałowskiego pojawił się post, w którym złożył Heli życzenia. Do wpisu dołączył fotografię, na której widać, jak trzyma kolorowe balony, a tuż przed nim stoi dziewczynka w sukience, trzymająca różowe peonie.

Wpadka w "Dzień dobry TVN"

W dzisiejszym wydaniu "Dzień dobry TVN" gościem była ekspertka, która mówiła o bezpieczeństwie podczas jazdy rowerem. Kobieta szczególną uwagę zwróciła na istotę zakładania kasku na głowę. Damian Michałowski poprosił, aby przy pomocy balonów z wodą pokazała, co może się stać z głową rowerzysty, który nie używa kasku. Balon oczywiście pękł, a woda się rozlała. Kolejne doświadczenie miało pokazać, co stanie się w takiej samej sytuacji, jednak gdy na głowie będzie kask. Wyszło dość niefortunnie, ponieważ woda z balonu rozprysła się szybciej niż w trakcie pierwszej próby.

Damian Michałowski podsumował krótko: 

Eksperyment się nie udał. 
Prowadzący nie mogli się powstrzymać przed śmiechem.
Prowadzący nie mogli się powstrzymać przed śmiechem.© kadr z wideo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także