Wulgarne sceny na planie "Hotelu Paradise". Dominika i Bartek wybuchnęli: "Nie z****j się"

Wulgarne sceny na planie "Hotelu Paradise". Dominika i Bartek wybuchnęli: "Nie z****j się"

W "Hotelu Paradise" zrobiło się niemiło (Instagram)
W "Hotelu Paradise" zrobiło się niemiło (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
23.04.2024 18:46

Na planie "Hotelu Paradise" zrobiło się gorąco. Rozmowa Dominika i Bartka szybko zmieniła się w ognistą słowną utarczkę. Czyżby narodził się nowy konflikt pomiędzy uczestnikami?

W popularnym "Hotelu Paradise" niejednokrotnie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji. Ciężko zaprzeczyć, że atmosfera niekiedy nie sprzyja pozytywnym relacjom pomiędzy uczestnikami, a napięcie z odcinka na odcinek staje się coraz większe. Tak było ostatnio, kiedy Dominika i Bartek stracili cierpliwość przed kamerami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Starcie Dominiki i Bartka na planie "Hotelu Paradise"

Po wioślarskim wyzwaniu, które przygotowano dla uczestników programu, Bartek nie był w najlepszym humorze. Wszystko przez to, że Emilia tak naprawdę nie trzymała wiosła, a je puściła. Wytknął jej to podczas posiłku, bezpardonowo pytając:

A ty puściłaś wiosło, co ty tu jeszcze robisz?

Wówczas do akcji wkroczyła Dominika, która poczuła się odpowiedzialną za nową mieszkankę wyspy. Z jej ust szybko padły wulgarne słowa: "Nie z****j się, k***a". Po tym, gdy Bartek próbował dalej drążyć temat i doczekiwał się odpowiedzi, jego koleżanka z planu ponownie ruszyła do ataku.

Dobrze, są tu jakieś zasady, ale nie musisz być chamem, tak? Szczególnie dla nowej uczestniczki - powiedziała.

Zdania widzów "Hotelu Paradise" są podzielone

Jak widać po komentarzach pod postem z powyższym fragmentem na oficjalnym koncie programu, widzowie są podzieleni w kwestii tego, kto ma rację w tej kłótni. Niektórzy bronią Bartka, a jeszcze inni uważają, że to Dominika miała rację.

"Bartkowi wiele można zarzucić. Ale tutaj nie powiedział nic złego czy obraźliwego", "Przeraża mnie, ile osób jest po stronie Bartka", "Dominikę tak jak lubię, to tu trochę odleciała", "Bartek jest mocno zaburzonym toksykiem" - piszą fani "Hotelu Paradise".

Zapowiada się konflikt na rajskiej wyspie?

"Hotel Paradise". Dominika była oburzona słowami Bartka (Instagram)
"Hotel Paradise". Dominika była oburzona słowami Bartka (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także