Wygrała 100 tys. zł od TVP. Teraz zdradza, jak to zrobić

Agata Dąbrowska
Agata Dąbrowska
Źródło zdjęć: © Facebook

04.10.2023 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jednej z uczestniczek programu TVP "Tak to leciało" udało się zdobyć tam zawrotną sumę 100 tys. zł. Postanowiła doradzić innym i podzieliła się swoim sposobem na sukces. Co musiała zrobić?

Program TVP "Tak to leciało" od kilkunastu już lat testuje wiedzę muzyczną swoich uczestników. Decydujący się na udział w programie muszą wykazać się świetną znajomością tekstów klasycznych polskich piosenek. Uzupełnianie cytatów w każdym etapie staje się coraz trudniejsze, a stawka jest wysoka. Jednej z uczestniczek, Agacie Dąbrowskiej, udało się ostatnio zdobyć główną nagrodę, opiewającą aż na 100 tys. zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Tak to leciało". Agata Dąbrowska wygrała 100. tys. złotych

Aby wygrać w finale, Agata musiała uzupełnić aż 15 słów w piosence "Konik na biegunach" Urszuli: "Wspaniały to dzień, wracają z ołowiu żołnierze, ze strychu znów w dół, schodami aż tu". Jak udało jej się tego dokonać? Okazuje się, że szczęśliwa zdobywczyni nagrody głównej miała na to swój sposób. Co więcej, zdradziła ona innym, o czym należy pamiętać.

Agata Dąbrowska zdradza, jak wygrać w "Tak to leciało"

Niektórzy widzowie mogą pamiętać Agatę w wcześniejszych odcinków "Tak to leciało" - nie jest to jej pierwsze wystąpienie w programie. Chociaż poprzednim razem nie poszło jej aż tak dobrze, wypracowała ona sobie pewną metodę. Radzi, aby przede wszystkim dać się porwać i próbować jak najwiecej śpiewać z pamięci.

Moją taktyką było zamykanie oczu. Wszystko dlatego, że tak bardzo obawiałam się, że zaraz muzyka przestanie grać i zobaczę puste pola. Wiedziałam, że jak zacznę za bardzo kombinować, to się to nie skończy dobrze. Jak śpiewałam hit za 100 tys. zł. 'Konika na biegunach', to czułam, że za chwilę zobaczę puste wersy. Im dalej byłam w piosence, tym bardziej odwracałam głowę - byleby tylko nie patrzeć na ekrany. Dałam się ponieść - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Spróbowalibyście swoich sił w programie używając metody Agaty?

  • Agata Dąbrowska
  • Agata Dąbrowska
  • Agata Dąbrowska
  • Agata Dąbrowska
[1/4] Agata DąbrowskaŹródło zdjęć: © Facebook
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także