"Zakazany owoc" odcinek 408. Ender przyłapała Nurgul na oszustwie! Jak to się skończy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zakazany owoc" odcinek 408. Ender przyłapała Nurgul na oszustwie! Jak to się skończy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zakazany owoc", odcinek 408.
"Zakazany owoc", odcinek 408.
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
15.02.2024 14:43, aktualizacja: 15.02.2024 15:30

Kolejny odcinek "Zakazanego owocu" przed nami. Na fanów serialu czekają spore emocje, bowiem Ender przyłapuje Nurgul na kłamstwie, co wpłynie na dalsze losy bohaterów. To oczywiście nie wszystko. Co jeszcze będzie można zobaczyć w 408 odcinku?

"Zakazany owoc" to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali. Nic więc dziwnego, że polscy widzowie również mogą śledzić losy bohaterów. Na antenie TVP produkcja ta pojawiła się w 2022 roku i od razu zyskała popularność. Przed nami 408. odcinek serialu, w którym standardowo wiele będzie się działo!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Zakazany owoc" odcinek 408. piątek, 16 luty, o godz. 17:15 w TVP2. Opis odcinka

W nadchodzącym odcinku losy bohaterów zostaną wystawione na próbę. Ender próbuje skłócić Canera z Gamce, natomiast Feedo robi spore wrażenie na Ender, jednak i on nie gra fair. Ponadto Nurgul zostanie przyłapana przez Ender na oszustwie. Z pewnością emocji w 408. odcinku "Zakazanego owocu" nie zabraknie!

O czym jest serial "Zakazany Owoc"?

"Zakazany owoc" od kilu już lat transmitowany jest w Telewizji Polskiej. W serialu widzowie mogą śledzić codzienne życie dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep. Pochodzą one z bardzo biednej rodziny, ale marzy im się życie w luksusie, do którego na różne sposoby dążą.

Po kilku sezonach następuje spora zmiana i od 136. odcinka kończy się wątek Zeynep, a główną rolę, poza Yildiz zaczyna również odgrywać Ender, czyli przyjaciółka bohaterki. Ich życie nie należy jednak do prostych, bowiem przepełnione jest intrygami i tajemnicami.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Kolejny odcinek serialu "Zakazany owoc" przed nami
Kolejny odcinek serialu "Zakazany owoc" przed nami© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także