Zamiast oświadczenia, coś TAKIEGO. Wpis Dagmary Kaźmierskiej rozwścieczył internautów

Zamiast oświadczenia, coś TAKIEGO. Wpis Dagmary Kaźmierskiej rozwścieczył internautów

Kaźmierska dalej milczy w sprawie afery
Kaźmierska dalej milczy w sprawie afery
Źródło zdjęć: © AKPA
28.04.2024 07:20

Po śledztwie przeprowadzonym przez redakcję Gońca, na jaw wyszły nieznane dotąd fakty z życia Dagmary Kaźmierskiej. Po nich celebrytka z dnia na dzień została usunięta z telewizji, a fani są w szoku. "Królowa życia" wydaje się nic sobie z tego nie robić, bowiem pomimo burzy medialnej cały czas nie wydała żadnego oświadczenia, w którym odniosłaby się do oskarżeń. Zdecydowała się jednak skomentować nagranie Marcina Hakiela.

Dagmara Kaźmierska od kilku lat brylowała na salonach i wielu eventach show-biznesowych. Karierę medialną rozpoczęła od TTV i "Królowych życia", a następnie posypały się oferty - "Lombard", "Dagmara szuka męża", aż w końcu "Taniec z Gwiazdami". I choć celebrytka nie ukrywała swojej przeszłości, a zatrudnianie jej budziło kontrowersje, to stacje telewizyjne nic sobie z tego nie robiły. Do czasu, aż na jaw wyszły budzące grozę informacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przerażające fakty z życia Dagmary Kaźmierskiej wyszły na jaw. Aż włos się jeży na głowie

Redakcja Goniec.pl postanowiła zrobił własne śledztwo w sprawie przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Udało im się dotrzeć do akt sprawy, w których zeznawała jedna z ofiar królowej życia, Marysia. Jak można się z nich dowiedzieć, Kaźmierska była bezwzględna dla swoich podwładnych. Kobieta wspomina o przetrzymywaniu, porwaniu, narkotykach czy zleceniu gwałtu.

Kaźmierska dalej milczy w sprawie swojej przeszłości. Mimo to komentuje nagrania Hakiela

Choć od wybuchu afery minęło już kilka dni, Kaźmierska dalej milczy w sprawie swojej przeszłości. Nie oznacza to, że celebrytka całkowicie zniknęła z social mediów. Tam działa, jakby nic się nie stało. Niedawno można było zobaczyć nagranie Dagmary z Conanem, natomiast ostatnio skomentowała również film wrzucony przez Marcina Hakiela, na którym można zaobserwować jedną z choreografii tancerza. Kaźmierska dodała co prawda tylko trzy emotikony, jednak już to wywołało burzę w komentarzach. Internauci są oburzeni i czekają na oświadczenie czy jakąkolwiek reakcję na ostatnie doniesienia.

Dagmara Kaźmierska zirytowała internautów
Dagmara Kaźmierska zirytowała internautów© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także