Zarzucają jej hipokryzję. Była gwiazda TVP tłumaczy się po zmianie poglądów

Karolina Pajączkowska
Karolina Pajączkowska
Źródło zdjęć: © akpa

27.12.2023 21:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pajączkowska, choć pracowała w TVP za czasów PiS, teraz nie szczędzi krytycznych słów pod tej stacji i obozu prawicy. Gdy internauci zarzucili jej hipokryzję, zaczęła się gęsto tłumaczyć.

Karolina Pajączkowska odeszła z Telewizji Polskiej w 2023 roku. Ożywiła się, gdy Onet opublikował artykuł poświęcony przeszłości Michała Adamczyka. Dziennikarka zasugerowała, że jest w posiadaniu kompromitujących go materiałów. Adamczyk zareagował, pozywając ją. Chce żeby wpłaciła 50 tys. zł na cele charytatywne.

Była gwiazda publicznej stacji w ostatnim czasie mocno się ożywiła. W serwisie X udostępniła wideo, na którym widać, jak zwolennicy prawicy biją brawa Adamczykowi, który został nowym prezesem TVP. Skomentowała to: "To się po prostu nie mieści w głowie…". Następnie dopisała: "Nigdy nie komentowałam poczynań żadnej partii, ale to… chyba tylko jedno słowo ciśnie mi się na usta. Nie jest ono cenzuralne".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Pajączkowska reaguje na zarzut hipokryzji

Wolta światopoglądowa Pajączkowskiej nie spodobało się niektórym użytkownikom mediów społecznościowych, którzy zarzucili jej hipokryzję.

Też mi się nie mieści w głowie co pani robiła w TVP wcześniej? Hipokrytka albo zwykły kret!!! DNO!!! – napisała jedna z internautek.

Podobnych opinii pojawiło się więcej, więc Pajączkowska zareagowała. W odpowiedzi dla oponentów zasugerowała, że nawet będąc w TVP, była uczciwa.

Zawsze kierowałam się zasadami uczciwego dziennikarstwa. Moja praca była rzetelna niezależnie od stacji, w której pracowałam. Ponadto, jestem osobą o nieposzlakowanej opinii, gdyż szanowna Pani dziennikarz musi być niczym żona Cezara- poza wszelkimi podejrzeniami – odpisała.

Jednocześnie zaprzeczyła, by zbijała kokosy w publicznym medium.

Nigdy nie zarabiałam ogromnych pieniędzy w TVP. Wynagrodzenie jakie otrzymywałam mieściło się najniższym pułapie stawek rynkowych. Moje wynagrodzenie w ostatnim roku pracy w TVN kształtowało się na podobnym poziomie. Ps. proszę uważać z rzucaniem oskarżeń –  pomówienia są karalne – kontynuowała polemikę.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także