Nowi uczestnicy 11. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie mają już ulubieńców: "Tutaj to TIR z listami przyjedzie"

Nowi uczestnicy 11. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie mają już ulubieńców: "Tutaj to TIR z listami przyjedzie"

Poznaliśmy kandydatów do "Rolnik szuka żony"
Poznaliśmy kandydatów do "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram, tvp
01.04.2024 09:26, aktualizacja: 01.04.2024 10:29

Klasycznie już, w święta wielkanocne fani programu "Rolnik szuka żony" mogli obejrzeć zerowy odcinek show. W nim kandydaci pokazali swoje gospodarstwa i opowiedzieli nieco więcej o sobie. To wystarczyło, żeby internauci mieli swoich pierwszych faworytów!

Kolejna edycja "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Za nami bowiem pierwszy odcinek, w którym kandydaci do programu musieli zachęcić potencjalnych partnerów do wysyłania zgłoszeń. Spośród nich produkcja wybierze pięciu rolników, którzy staną do walki o miłość. Warto zaznaczyć, że tegoroczna edycja będzie zupełnie inna od poprzednich. Z pewnością będzie się działo, ale czy przypadnie ona do gustu telewidzów?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uczestnicy "Rolnik szuka żony". To pierwsza taka sytuacja w historii

W Niedzielę Wielkanocną odbył się tak zwany zerowy odcinek "Rolnik szuka żony". Wśród nich są Wiktoria, Beata i Agata, które czekają na listy i bardzo prawdopodobne jest to, że to właśnie kobiety opanują tegoroczną, 11. edycję "Rolnika". Poza nimi na listy czeka sześciu panów, a w programie emitowanym jesienią zobaczymy tych, którzy otrzymają najwięcej zgłoszeń.

Zerowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mają już swoich faworytów

Wielu fanów "Rolnik szuka żony" z utęsknieniem czekało na program. Za nami pierwszy, tak zwany zerowy odcinek, w którym widzowie poznali kandydatów. Nie powinno więc dziwić, że w sieci emocji nie brakuje. Internauci tłumnie ruszyli do komentowania i standardowo, głosy są mocno podzielone. Wielu z nich zdecydowało się wskazać już faworytów do znalezienia się w programie. Jedną z nich jest Beata, która uwielbia motocykle, a także prężnie działa charytatywnie.

"Fajna oryginalna babka! Mam nadzieję, że zobaczymy ją w programie", "Inteligentna i konkretna babka. Mam nadzieję że zobaczymy ją w programie. Trzymam kciuki", "Konkretna kobieta, mam nadzieję, że znajdzie się kandydat, który podzieli z nią pasje" - wtórują sobie internauci.
Beata z "Rolnik szuka żony"
Beata z "Rolnik szuka żony"© fot. Instagram

Sporo komentarzy pojawiło się również pod postem z wizytówką Rafała. Rolnik ma bardzo duże gospodarstwo, na którym uprawia paprykę i zboża. Fani chwalą jego zaradność i komunikatywność, tłumacząc, że właśnie takich osób potrzeba w programie.

"Tutaj będzie sporo listów", "Oj będzie dużo zgłoszeń", "Wygląda na fajnego i szczerego chłopaka. Trzymam kciuki żeby trafiła mu się fajna dziewczyna.", "Tutaj to TIR z listami przyjedzie" - pisali fani programu o Rafale.
Rafał z "Rolnik szuka żony"
Rafał z "Rolnik szuka żony"© fot. Instagram

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także