Iskrzy w "Sanatorium miłości". Maria ostro odpowiada Elżbiecie. "Jakby miała trochę więcej seksu..."

Iskrzy w "Sanatorium miłości". Maria ostro odpowiada Elżbiecie. "Jakby miała trochę więcej seksu..."

Ostrzejsza wymiana zdań Marii z Elżbietą z "Sanatorium miłości"
Ostrzejsza wymiana zdań Marii z Elżbietą z "Sanatorium miłości"
Źródło zdjęć: © Facebook, tvp
29.03.2024 12:22

Trwająca edycja "Sanatorium miłości" rozkręciła się na dobre. W tym sezonie nie brakuje ostrzejszych kłótni czy miłosnych podchodów. Ostatnio w utarczkę słowną wdała się Maria z Elżbietą. Poszło o wygląd!

Wydawać by się mogło, że "Sanatorium miłości" to spokojny program, w którym uczestnicy poszukują przyjaciół oraz miłości. Takie oczywiście jest założenie programu, jednak w trwającej, 6. edycji emocji nie brakuje. Widzowie mogą śledzić miłosny trójkąt Andrzeja, Małgorzaty i Teodozji, a także kłótnie kuracjuszy, którzy nie gryzą się w język. Ostatnio fani "Sanatorium" mogli usłyszeć zwarcie pomiędzy Marią a Elżbietą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Awantura w "Sanatorium Miłości". Maria ostro odpowiada Elżbiecie

Podczas jednego z ostatnich odcinków, widzowie mogli śledzić przygotowania kuracjuszek do nadchodzącego spotkania w gronie wszystkich uczestników. Tym samym słynąca z eleganckiego wyglądu Maria postanowiła przygotować się do wyjścia. Zdecydowała się na mocniejszy makijaż, tłumacząc przy tym, że dzięki niemu oraz ułożeniu włosów inwestuje w siebie. To nie spodobało się Elżbiecie, która zaznaczyła, że dla niej liczy się naturalność.

Żeby inwestować, trzeba mieć co. Matko kochana, ja jestem cała naturalna. U mnie nie ma nic sztucznego, nic dorobionego. I taka już pozostanę. Jeżeli mam się podobać, to taka, jaka jestem. - z przekąsem powiedziała Elżbieta.

Na odpowiedź pewnej siebie Marii nie trzeba było długo czekać. Zaznaczyła, że to ona jest bardziej naturalna, dodając, że dla mężczyzn liczy się wygląd i to na niego w pierwszej kolejności zwracają uwagę. Do rozmowy wtrąciła się również Teodozja, która do tej pory przysłuchiwała się małej wojence Marii i Elżbiety.

Elżbietka jest trochę ciężka, powiem ci. Nie dopuszcza do słowa - dodała Teodozja.

Całą sytuację postanowiła spuentować Maria, która w niewybrednych słowach wyraziła się o Elżbiecie.

Wydaje mi się, że ona za szybko ocenia ludzi. Jakby miała trochę więcej seksu, to może bym jej się kłaniała. Niech pokaże oko, zrobi sobie włos - dodała ostro.

Emocje w "Sanatorium miłości". To pierwsza taka edycja

Wydaje się, że trwający sezon "Sanatorium miłości" różni się od poprzednich. Oczywiście w każdej z pięciu poprzednich edycji również nie można było narzekać na nudę, ale zdecydowanie teraz od pierwszego odcinka iskrzy pomiędzy kuracjuszami. Na samym początku o względy Andrzeja zaczęła walczyć Teodozja z Małgorzatą, które nie wypowiadały się o sobie zbyt uprzejmie. Ten pojedynek pomiędzy paniami oczywiście cały czas trwa. Teraz widzowie mogli usłyszeć spięcie pomiędzy Marią i Elżbietą. Można być więc pewnym, że to nie koniec ogromnych emocji w programie!

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także