Zdradzał żonę, ma dziecko z kochanką i wyleciał z TVP. Z kim Anna Popek poprowadzi śniadaniówkę w TV Republika?

Zdradzał żonę, ma dziecko z kochanką i wyleciał z TVP. Z kim Anna Popek poprowadzi śniadaniówkę w TV Republika?

Anna Popek poprowadzi program śniadaniowy
Anna Popek poprowadzi program śniadaniowy
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
07.04.2024 16:27

Anna Popek, po zwolnieniu z TVP, zaczyna nowy etap kariery w Telewizji Republika. Już wiadomo, że dziennikarka poprowadzi nowy program śniadaniowy. Jej partnerowi także podziękowano za pracę w Telewizji Polskiej.

Anna Popek jeszcze w lutym zarzekała się, że nie ma planów związanych z dalszym etapem kariery zawodowej. Po tym, jak rozstała się z TVP, wiele osób podejrzewało, że przejdzie do Telewizji Republika, jednak dziennikarka twierdziła, że nie dostała żadnej propozycji, więc niczego nie rozważa. Już wiadomo, że jednak poprowadzi tam program śniadaniowy. Jej partner to spore zaskoczenie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Popek poprowadzi program śniadaniowy w TV Republika

Choć o śniadaniówce w prawicowej stacji mówiono od kilku tygodni, to wciąż brakowało drugiego współprowadzącego program. Wiadomo było, że gwiazdą poranka ma zostać Anna Popek, która prowadziła wcześniej "Pytanie na śniadanie" w TVP.

Jesteśmy programem poradnikowym, ale też inspiracyjnym. Tematy, które zamierzamy poruszać, dotyczą szeroko pojętego stylu życia, czyli zdrowia, w tym także psychicznego, aktywności fizycznej, kultury, sztuki, tradycji, edukacji, kulinariów, historii, rodziny oraz ciekawostek - wyznała Wirtualnym Mediom.

Okazuje się, że w ciągu godziny Anna Popek będzie chciała zmieścić w programie wiele treści.

W programie będziemy nawiązywać do bieżących wydarzeń i spraw ważnych dla każdego widza, takich jak bezpieczeństwo, nowe regulacje prawne, kwestie dotyczące funkcjonowania różnych instytucji i inne. W audycji znajdzie się wszystko to, co może być ważne, przydatne, pożyteczne lub po prostu ładne.

Nowy program startuje już 8 kwietnia 2024 roku, to zatem oznacza, że znalazł się partner dla Popek. Kim jest drugi współprowadzący "Republika Wstajemy"?

Rafał Patyra partnerem Anny Popek w TV Republika

Partnerem Anny Popek w programie porannym ma być Rafał Patyra, który także został wyrzucony z TVP. Dziennikarz wielokrotnie powoływał się na swoje tradycyjne wartości i krytykował np. pojawienie się tęczowych flag w "Pytaniu na śniadanie".

Wiele osób wciąż jednak pamięta skandal z jego udziałem. Rafał Patyra zdradzał bowiem żonę, a na dodatek ma dziecko z pozamałżeńskiego związku. W tej chwili na antenie TV Republika Patyra prowadzi "Express Republiki". Będzie idealnie pasować do Anny Popek w śniadaniowym programie?

Anna Popek i Rafał Patyra poprowadzą program śniadaniowy w TV Republika
Anna Popek i Rafał Patyra poprowadzą program śniadaniowy w TV Republika© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także