Amant i skandalista. TO z nim Dagmara Kaźmierska wystąpi w "TzG"

Amant i skandalista. TO z nim Dagmara Kaźmierska wystąpi w "TzG"

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © KAPIF
27.01.2024 16:38

Już wiadomo, z kim Dagmara Kaźmierska zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Podobno gwiazdor początkowo nie był pewien tego zastawienia.

Dagmara Kaźmierska jest kontrowersyjną gwiazdą programu "Królowe życia". Format emitowano na antenie TTV. W ostatnim czasie celebrytka związała się jednak zawodowo z Polsatem, który dał jej własne reality show – "Dagmara szuka męża".

Polsat na tym nie poprzestał, gdyż już jakiś czas temu zaczęto spekulować o tym, że Kaźmierska znajdzie się również w gronie uczestników "Tańca z Gwiazdami". Skandalistka skutecznie podsycała plotki, pisząc: "I to jest myśl. Kulawa w 'Tańcu z gwiazdami'. Ale w życiu już nie takie cuda się zdarzały".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z kim Dagmara Kaźmierska zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"?

Portal Plotek przekazał nowe wieści na temat udziału Kaźmierskiej w hicie Polsatu. Wynika z nich, że celebrytka zatańczy w "TzG" z Marcinem Hakielem – byłym mężem Kasi Cichopek, którego związki są bacznie śledzone przez fanów, podobnie jak jego elektryzujące wypowiedzi na temat byłej małżonki (i nie tylko).

Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem – powiedział informator serwisu. Zachęciło go też to, że nowy reality show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie

Główny zainteresowany na razie nie chce komentować doniesień Plotka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także