Ania Bardowska nie gryzła się w język. Pojechała po facetach, aż iskry poszły!

Anna Bardowska, Uczestnicy "Rolnik Szuka Żony"
Anna Bardowska, Uczestnicy "Rolnik Szuka Żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

12.12.2023 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Bardowska, która sama znalazła miłość w programie "Rolnik szuka żony", skomentowała ostatnią edycję. A właściwie wypowiedziała się na temat uczestników. Nie zamierzała się hamować, gdy przyszło do oceny zachowania panów.

Anna Bardowska od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną. Wychowuje dwoje dzieci i prężnie działa w sieci, chcąc zostać influencerką. Z chęcią ogląda kolejne edycje programu, który przyniósł jej miłość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony" - finał programu oglądała Anna Bardowska

Trzeba przyznać, że spokojne dotąd edycje programu, nie dawały widzom takich emocji, jak ta ostatnia. Zwłaszcza ostatni odcinek przyniósł ich bardzo dużo. Co się zadziało?

Widzowie zwracają uwagę przede wszystkim na przejawy szowinizmu u panów. Zachowanie uczestników "Rolnik szuka żony" pozostawiało bowiem wiele do życzenia. Choć początkowo mężczyźni wydawali się zainteresowani stworzeniem szczerych relacji, w ostatnim odcinku pokazali, na czym im naprawdę zależy.

O ile Waldemar znalazł kobietę, która mu się spodobała i zamierza sprawić, by ten związek rozkwitał, choć i jemu widzowie mieli wiele do zarzucenia, reszta zachowała się wręcz okropnie. Dariusz rozstał się z partnerką za pomocą wiadomości SMS. Ciężko znaleźć usprawiedliwienie dla takiego zachowania. Tym bardziej że powodem zerwania był fakt, że kobieta miała trudność z doniesieniem szklanki herbaty do stołu. Artur wprost przyznał, że "teraz rusza na łowy". Być może program miał być po prostu jego przepustką do popularności, by mógł podrywać kolejne dziewczyny. Tym bardziej, ze zaznaczył, że chce znaleźć kogoś, kto nie będzie wymagał od niego deklaracji.

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska miażdży uczestników

O to, czy oglądała finał "Rolnik szuka żony" i co o nim sądzi, spytała Anię jedna z fanek.

Oj, gorąco w sieci o finale Rolnika! My oglądaliśmy i co mam powiedzieć. Nie wiem, czy chcę to komentować - powiedziała rolniczka. - Chwilami byłam w ogóle w szoku, że to słyszę - mówiła, prawdopodobnie o wypowiedziach panów na temat ich partnerek.

Anna Bardowska zwykle stara się być miła i uprzejma.

Jakbym mogła skomentować to, co mówią panowie, to milczenie jest złotem. Za to panie, wszystkie panie — i kandydatki, i uczestniczki — wyszły z twarzą i klasą - skonkludowała.

Jeszcze mniej hamowali się widzowie, którzy komentowali zdjęcia, zamieszczone na koncie programu w social mediach.

  • Darek i Artur jeszcze tak niskiego poziomu nie widziałam u nikogo!
  • Brak ku..a słów na tych tępych buraków!! Waldi już mnie tak nie wk...ił jak ten dariusz i ten co na łowy rusza niedługo, cebulandia pierwsza klasa!! Najgorsza edycja przez tych niby szukających drugiej połówki
  • Ja na miejscu tego producenta to każdemu bym po plaskaczu wypłaciła żeby się ogarnęli bo mamunie nie nauczyły kultury i empatii - pisali internauci.

A Wy co sądzicie o finale?

  • uczestnicy i prowadząca "Rolnik szuka żony"
  • Anna Bardowska
  • Anna Bardowska
[1/3] uczestnicy i prowadząca "Rolnik szuka żony"Źródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także