Anita Sokołowska zabrała głos po finale "TzG". Padły słowa o Roksanie Węgiel i Maffashion

Anita Sokołowska zabrała głos po finale "TzG". Padły słowa o Roksanie Węgiel i Maffashion

Anita Sokołowska po finale w "TzG" (fot. KAPiF)
Anita Sokołowska po finale w "TzG" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
07.05.2024 19:31

Anita Sokołowska jest wielką wygraną 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". W finałowym starciu zdeklasowała Roksanę Węgiel i Julię "Maffashion" Kuczyńską. W ostatnim poście instagramowym zwróciła się do swoich rywalek.

Finał ostatniej. 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Wielką wygraną okazała się Anita Sokołowska, która w duecie tańczyła z Jackiem Jeschke. Podczas ostatecznego starcia udało jej się zdeklasować Roksanę Węgiel i Julię "Maffashion" Kuczyńską. Po finałowym odcinku postanowiła zabrać głos i wprost odnieść się do swoich rywalek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anita Sokołowska wzruszona po finale "TzG"

Aktorka znana z "Przyjaciółek" jest mocno poruszona po ostatnim odcinku polsatowskiego show. Na Instagramie zdradziła, że razem z Roksaną i Julią przeprowadziły rozmowę przed wyjściem na parkiet. Miały przekazać sobie słowa wsparcia. I chociaż nie napisała, jak dokładnie brzmiały, wydaje się być pełna wdzięczności.

Nigdy nie zapomnę słów, które powiedziałyśmy sobie stojąc razem tuż przed rozpoczęciem ostatniego odcinka ''Tańca z Gwiazdami''. Była między nami energia życzliwości, wsparcia, sympatii. Takie chwile zapadają w sercu na zawsze - wyznała.

Sokołowska: "wasze tańce były wspaniałe"

W geście wspólnoty Anita Sokołowska napisała swoim niedawnym rywalkom z programu, że bardzo docenia ich tańce i jest zachwycona końcowym rezultatem. Pogratulowała Węgiel i Kuczyńskiej, a występy u ich boku określiła jako "zaszczyt".

Miałam niebywały zaszczyt wystąpić na jednej scenie z mądrymi, utalentowanymi kobietami. Maffashon, Roxie Węgiel, wasze tańce były wspaniałe, pełne pasji i miłości do tego, co robicie. Z całego serca wam gratuluję.
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke w "Tańcu z Gwiazdami" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także