Oburzenie po decyzji jury w finale "Tańca z Gwiazdami". Anita Sokołowska pokrzywdzona?

Oburzenie po decyzji jury w finale "Tańca z Gwiazdami". Anita Sokołowska pokrzywdzona?

Anita Sokołowska pokrzywdzona w finale "TzG"? (fot. KAPiF, Instagram)
Anita Sokołowska pokrzywdzona w finale "TzG"? (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
05.05.2024 21:36, aktualizacja: 05.05.2024 22:50

W finale "Tańca z Gwiazdami" Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wykonali aż trzy tańce. Reakcje jury po quickstepie w ich wydaniu wzbudziły jednak kontrowersje. Nawet na trybunach słychać było niezadowolenie.

W finale 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" zwyciężyli Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Podczas finałowego starcia para musiała pokazać aż trzy tańce. Prawdopodobnie najwięcej emocji spośród nich wywołał drugi w kolejności quickstep.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anita Sokołowska nie dostała oczekiwanego wyniku

Taneczne zmagania Sokołowskiej cieszyły się dużym uznaniem wśród wymagającego jury. Quickstep w wersji jej i Jeschke nie zdołał jednak podbić serc czwórki jurorów. Para nie otrzymała czterech dziesiątek, co spotkało się z niezadowoleniem publiczności. Nawet na widowni w studiu można było usłyszeć pomruki niezadowolenia, w szczególności przy 7 od Iwony Pavlović.

To nie umknęło publiczności zgromadzonej przed telewizorami. W komentarzach na oficjalnych social media programu pojawiły się niepochlebne komentarze.

Burza w sieci po tańcu Sokołowskiej

Taniec Sokołowskiej podzielił internautów. Niektórzy z nich uważali, że Anita Sokołowska powinna otrzymać znacznie wyższe noty.

"Ale Ewa Kasprzyk wredna dała 9, do pięt nie sięga pani Tyszkiewicz", "Jury niesprawiedliwe", "Mamba musiała się uczepić długo nie mogła wytrzymać" - rozpisują się.

Z drugiej strony jednak pojawiały się głosy, jakoby jury i widownia w studiu zbyt mocno sugerowała się znajomością z aktorką.

"O co chodzi z tym faworyzowaniem tej pary z widowni? Zauważyłam to za każdym razem, tylko przy tej parze pokazywani znajomi, koledzy, żeby głosować na parę nr 10", "Na finał taki taniec to trochę strzał w kolano", "Maserak nie ocenia tańca, tylko znajomości" - czytamy.

Niższe noty nie przeszkodziły Anicie w sięgnięciu po Kryształową Kulę.

Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke (fot. KAPiF)
Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także