Mąż Iwony Pavlović dał jej jeden ZAKAZ. Chodzi o "Taniec z gwiazdami"

Mąż Iwony Pavlović dał jej jeden ZAKAZ. Chodzi o "Taniec z gwiazdami"

Iwona Pavlović dostała zakaz od męża (fot. KAPiF)
Iwona Pavlović dostała zakaz od męża (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
05.05.2024 18:32

Do finału tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" coraz bliżej. Jak wyznała Iwona Pavlović, przed rozpoczęciem programu mąż dał jej pewien zakaz. Co takiego mocno jej zasugerował?

Już za moment, już za chwilę włączymy odbiorniki po to, aby obejrzeć finał tegorocznej edycji hitowego "Tańca z Gwiazdami". Program w ostatnich latach przeszedł sporo zmian. Jedyna osoba w jury, która jest związana z nim od samego początku, to Iwona Pavlović. Tancerka znana jest jako surowa ekspertka, którą ciężko zadowolić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona Pavlović często spotyka się z krytyką

Mocne opinie Pavlović przyniosły jej sporo przeciwników. Duża część publiczności nie przepada za rzucanymi przez nią sugestiami i krytycznymi uwagami. Niektórzy wprost wyrażają swoje niezadowolenie w internecie. Czy jurorka "Tańca z Gwiazdami" przykłada do tego dużą wagę?

Pavlović dostała zakaz od męża

Mąż tancerki, Wojciech Oświęcimski, jest świadom tego, że ze względu na szczerość i nierzadko bolesną ekspertyzę jego żona musi mierzyć się z nieprzyjemnościami. Z tego też względu... zabronił jej czytania komentarzy na swój temat. Pavlović opowiedziała o tym w rozmowie z "Faktem".

Przyznaję się, że mój mąż, który jest jednocześnie moim menadżerem, już kilka dobrych lat temu zabronił mi czytania jakichkolwiek komentarzy. Więc niewiele wiem. Czasami mniej przychylne osoby mnie o tym poinformują - wyznała.

Sama ma przeczucie, jakoby lektura złych opinii mogła wpłynąć źle na jej samopoczucie. Nie chce czuć się nimi obciążona, więc woli unikać hejtu.

Nie chcę wpuszczać do mojego życia, do mojego domu ludzi, którzy mnie hejtują. Bo to jest tak, jak bym wroga zapraszała do siebie - dodała.
Iwona Palvović z mężem (fot. KAPiF)
Iwona Palvović z mężem (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także