Dagmara Kaźmierska dotarła do ćwierćfinału dzięki głosom widzów. Zrezygnowała ze względów zdrowotnych, choć nieoficjalnie mówi się, że otrzymała "propozycję nie do odrzucenia", gdyż stacja wiedziała o tym, że za chwile wybuchnie skandal z nią w roli głównej.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Nie zgadniecie, kto zarządza budżetem Dagmary Kaźmierskiej! "A co to milion? Milion to żaden pieniądz"
Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"
Po tym, jak Dagmara Kaźmierska dostała się do ćwierćfinału, celebrytka przekazała dramatyczną wiadomość, że nie jest w stanie kontynuować treningów. Oficjalnie chodziło o stan zdrowia.
Kaźmierska kilka lat temu przeżyła wypadek, lekarze nie gwarantowali jej, że będzie mogła chodzić. Nie tylko jednak stan nóg przeszkadzał jej przygotować kolejną choreografię. W nagraniu Dagmary padły też słowa o złamanym żebrze, które uniemożliwiało jej nawet głębsze zaczerpnięcie oddechu. Inni uczestnicy komentowali jej odejście w życzliwy sposób.
CZYTAJ TAKŻE: Tylko u nas! Iwona Pavlović reaguje na rezygnację Kaźmierskiej z "TzG": "Musiało wydarzyć się coś poważnego"
Fani burzą się po odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"
Na profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie, fani wciąż zamieszczają komentarze dotyczące Dagmary Kaźmierskiej. Wiele osób tęskni za celebrytką na parkiecie i daje temu wyraz.
- Nie ma Dagmary, nie ma show. Został tylko nudnawy turniej tańca.
- Tak Dagmara Kaźmierska tańczyła. Z sercem.
- Nie oglądam was już!! Jak można było pozwolić na manipulacje ludźmi poprzez wywiady z jury. Oglądałam tylko dla Dagmary i Marcina, a na Kasprzyk i mambę patrzyć nie mogę. Każdy ma swoją rolę w jury, a Kasprzyk ma wspierać i dodawać otuchy, a nie deptać.
Polsat zdecydował, że w finale programu "Tańca z gwiazdami" nie wystąpi Dagmara Kaźmierska. Po wybuchu skandalu stacja nabrała wody w usta i udaje, że celebrytki nigdy w tym show nie było.