Burza w finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie oburzeni nieobecnością Dagmary Kaźmierskiej

Burza w finale "Tańca z gwiazdami". Widzowie oburzeni nieobecnością Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © Kapif
05.05.2024 21:22

Fani "Tańca z gwiazdami" w komentarzach na profilu programu na Instagramie burzą się, że po odejściu Dagmary Kaźmierskiej nie mają po co oglądać programu. "Nie ma Dagmary nie ma show" piszą. Czy produkcja zareaguje na te słowa?

Dagmara Kaźmierska dotarła do ćwierćfinału dzięki głosom widzów. Zrezygnowała ze względów zdrowotnych, choć nieoficjalnie mówi się, że otrzymała "propozycję nie do odrzucenia", gdyż stacja wiedziała o tym, że za chwile wybuchnie skandal z nią w roli głównej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami"

Po tym, jak Dagmara Kaźmierska dostała się do ćwierćfinału, celebrytka przekazała dramatyczną wiadomość, że nie jest w stanie kontynuować treningów. Oficjalnie chodziło o stan zdrowia.

Kaźmierska kilka lat temu przeżyła wypadek, lekarze nie gwarantowali jej, że będzie mogła chodzić. Nie tylko jednak stan nóg przeszkadzał jej przygotować kolejną choreografię. W nagraniu Dagmary padły też słowa o złamanym żebrze, które uniemożliwiało jej nawet głębsze zaczerpnięcie oddechu. Inni uczestnicy komentowali jej odejście w życzliwy sposób.

Fani burzą się po odejściu Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z gwiazdami"

Na profilu "Tańca z gwiazdami" na Instagramie, fani wciąż zamieszczają komentarze dotyczące Dagmary Kaźmierskiej. Wiele osób tęskni za celebrytką na parkiecie i daje temu wyraz.

  • Nie ma Dagmary, nie ma show. Został tylko nudnawy turniej tańca.
  • Tak Dagmara Kaźmierska tańczyła. Z sercem.
  • Nie oglądam was już!! Jak można było pozwolić na manipulacje ludźmi poprzez wywiady z jury. Oglądałam tylko dla Dagmary i Marcina, a na Kasprzyk i mambę patrzyć nie mogę. Każdy ma swoją rolę w jury, a Kasprzyk ma wspierać i dodawać otuchy, a nie deptać.

Polsat zdecydował, że w finale programu "Tańca z gwiazdami" nie wystąpi Dagmara Kaźmierska. Po wybuchu skandalu stacja nabrała wody w usta i udaje, że celebrytki nigdy w tym show nie było.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także