Anita z "Sanatorium miłości" pokazała fotkę z DWOMA mężczyznami. Gratulacje płyną zewsząd

Anita z "Sanatorium miłości" pokazała fotkę z DWOMA mężczyznami. Gratulacje płyną zewsząd

Anita z "Sanatorium miłości" wrzuciła nową fotkę (Instagram)
Anita z "Sanatorium miłości" wrzuciła nową fotkę (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
15.03.2024 07:32, aktualizacja: 15.03.2024 10:05

Anita Nowicka brała udział w piątej edycji "Sanatorium miłości". Gwiazda programu nadal jest mocno aktywna na mediach społecznościowych. Właśnie wrzuciła zdjęcie nie z jednym, a z dwoma mężczyznami. Kim są?

Uczestnicy programu Sanatorium miłości mogą cieszyć się popularnością nawet po zakończeniu zdjęć. Tak jest m.in. w przypadku Anity Nowickiej, którą widzowie oglądać mogli w piątej odsłonie programu. Co prawda nie udało jej się odnaleźć swojej sympatii, fani jednak nadal mają nadzieję, że zobaczą na jej profilu jakąś romantyczną deklarację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anita z "Sanatorium miłości" z dwoma kolegami

Na to internauci będą musieli jeszcze najpewniej poczekać, tymczasem Nowicka wrzuciła na swój profil instagramowy zdjęcie z dwoma mężczyznami. To jej koledzy, którzy odnoszą liczne sukcesy w zakresie rolnictwa. Pochwaliła się, że podczas finału konkursu na najlepszego rolnika w Wielkopolsce panom udało się zdobyć nagrodę.

Co więcej, Anita napisała też kilka ciepłych słów na temat występów Urszuli i Zbyszka w The Voice Senior:

Rolnicze Oscary, czyli gala finałowa konkursu Najlepszy Rolnik Roku w Wielkopolsce. Wszystko to w Poznaniu, w imponującej Sali Ziemi na terenie Targów Poznańskich. Gratulacje dla Jakuba Napierały i Stasia Pytlarza z rodzicami. Świetny występ Urszuli i Zbyszka Zaranka z The Voice Senior!

Gratulacje pod postem uczestniczki "Sanatorium miłości"

Obserwujący nie zawiedli i pod postem Nowickiej pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy z gratulacjami. Fani również zdają się być bardzo zadowoleni z zaprezentowanych przez gwiazdę Sanatorium miłości sukcesów.

Niedawno ruszyła nowa, szósta już edycja programu. Na ten moment wyemitowany został tylko jeden odcinek, widzowie już mają jednak swoich ulubieńców. O losach uczestników będziemy pisać na Jastrząb Post!

Anita z "Sanatorium miłości" z dwoma kolegami (Instagram)
Anita z "Sanatorium miłości" z dwoma kolegami (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także