Anna Popek nie próżnuje. Zaczęła się dokształcać po stracie pracy w TVP

Anna Popek
Anna Popek
Źródło zdjęć: © KAPIF

25.01.2024 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Popek dopiero co straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie". Teraz pokazała, co robi, by jeszcze bardziej poszerzyć kompetencje.

W mediach gruchnęła informacja o zmianach w "Pytaniu na śniadanie". Z pracą w śniadaniówce pożegnała się cała grupa dziennikarzy, w tym Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Małgorzata Opczowska, Maciej Kurzajewski, Robert Koszucki oraz Izabella Krzan.

Według nieoficjalnych informacji widzowie nie zobaczą w porannym magazynie żadnego z przedstawicieli "starej" ekipy z czasów rządów Zjednoczonej Prawicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Popek nie próżnuje. Już się dokształca

Wszystko wskazuje na to, że również nie zobaczymy więcej w "PnŚ" Anny Popek. Gwiazda przebywa aktualnie na zwolnieniu lekarskim – powiedziała Plejadzie. W trakcie choroby nie próżnuje i już teraz ma kreatywne zajęcie.

Mam teraz więcej czasu, więc robię to, co w taką paskudną pogodę można robić – czytam. Churchill mówił, że nic nie czyni człowieka bardziej czcigodnym, niż… biblioteka. Moja akurat nie jest za duża, bo rozdaję przeczytane książki, ale też i określenie czcigodna jeszcze chyba do mnie nie pasuje. W jednym się z Winstonem zgadzam- mądrość wartą szacunku wynosimy z książek – zaczęła wpis, który opatrzyła zdjęciem z książką.

Następnie wymieniła kilka pozycji, które serdecznie poleca fanom. Naszą uwagę przykuła jedna z nich. Popek napisała, że sięgnęła po nią, ponieważ ciągle edukuje się zawodowo, a ta pozycja pomoże jej jeszcze bardziej poprawić warsztat.

Jako dziennikarz ciągle się dokształcam, a jako że moim narzędziem pracy jest rozmowa, to książka Beaty Kołodziej pt. "Rozmowa" – znakomicie zresztą napisana – jest moim "must have" – zachwalała publikację.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także