"Big Brother" uczynił z niego gwiazdę. Jak potoczyły się dalsze losy Klaudiusza Ševkovića?

"Big Brother" uczynił z niego gwiazdę. Jak potoczyły się dalsze losy Klaudiusza Ševkovića?

Klaudiusz Ševković zyskał popularność przez "Big Brothera" (fot. KAPiF)
Klaudiusz Ševković zyskał popularność przez "Big Brothera" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
20.04.2024 21:01

Dzięki udziałowi w "Big Brotherze" Klaudiusz Ševković zyskał ogólnopolską popularność. Przez pewien czas był jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Co spotkało go później?

Swego czasu cała Polska śledziła to, co działo się w "Big Brotherze". Dzięki udziałowi w programie niejednej osobie udało się zdobyć celebrycki status. Jedną z nich był Klaudiusz Ševković. Jego szczególna charyzma skutecznie przyciągnęła uwagę widzów, co pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w polskim show-biznesie. Co stało się z nim potem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co Klaudiusz Ševković robił po "Big Brotherze"?

Gdy program dobiegł końca, producenci zabiegali o uwagę znanego uczestnika "Big Brothera". Ševković kontynuował swoją karierę w telewizji, tym razem jednak na zupełnie innym polu. Był gospodarzem autorskim programów kulinarnych. Mało tego, stał się twarzą telewizji Mango, w której promował sprzedawane tam produkty w czasie "Telezakupów".

Oprócz tego starał się zarabiać na własnej wiedzy kulinarnej. Sprzedawał książki traktujące o gotowaniu. Udało mu się również nagrać płytę "Optymista". Jak sam stwierdził po latach, w obecnych czasach mógłby wykręcać ogromne zasięgi.

Ševković zaliczył romans z polityką

Mało kto obecnie pamięta, że już od 2006 roku Ševković udzielał się politycznie. Pomogła mu w tym z pewnością uzyskana w telewizji rozpoznawalność. Jako członek rady miasta w Chorzowie długo zasiadał na stołku, w tym roku jednak skończyła się jego dobra passa. Nie udało mu się uzyskać mandatu.

Niedawno został zaproszony przez Kubę Wojewódzkiego do studia jego programu, w którym udzielił szczerego wywiadu. To sprawiło, że na moment po raz kolejny zaistniał w polskich mediach.

Klaudiusz Ševković. Jak potoczyły się jego losy? (fot. KAPiF)
Klaudiusz Ševković. Jak potoczyły się jego losy? (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także