Były mąż poślubił... jej kuzynkę. Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma refleksję

Były mąż poślubił... jej kuzynkę. Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma refleksję

Były mąż Kasi z "Ślub od pierwszego wejrzenia" (Instagram)
Były mąż Kasi z "Ślub od pierwszego wejrzenia" (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
14.02.2024 16:45

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma wyjątkowo nietypowe doświadczenia z programem. Po jakimś czasie okazało się, że jej były mąż związał się z... jej kuzynką. Para wzięła nawet ślub. W dzień zakochanych uczestniczka programu podzieliła się z obserwującymi szczególną refleksją.

Ślub od pierwszego wejrzenia to kontrowersyjny format, który doczekał się także polskiej edycji. Biorący w nim udział uczestnicy dobierani są w pary, a następnie stają ze sobą na ślubnym kobiercu - bez żadnej wiedzy na swój temat. Celem tego eksperymentu jest sprawdzenie, czy wybrane pary są w stanie ze sobą wytrzymać jako małżeństwo.

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pisze o miłości

Niektóre z par nie są w stanie przetrwać próby czasu. Tak właśnie było z Kasią, której były małżonek związał się z jej kuzynką. Para zdecydowała się nawet wziąć ze sobą ślub. Czy uczestniczka Ślubu... widuje się z nimi często?

Nie. Nie widujemy się, a jak już to bardzo rzadko i przelotem. (...) Ale mimo wszystko, życzę im wszystkiego dobrego - napisała swojego czasu na Instagramie.

Z okazji święta zakochanych postanowiła podzielić się ze swoimi obserwującymi refleksją na temat miłości. Walentynkowy nastrój sprowokował ją do przemyśleń na temat poszukiwania własnej wartości.

Dzisiaj święto zakochanych. Ja życzę wam zakochania się w samych sobie. Codziennej akceptacji przed lustrem i wspierającego szeptu w umyśle - oznajmiła.
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (Instagram)
Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także