Dagmara Kaźmierska i Conan nabrali wody w usta. "Nie może być choć raz normalnie"

Dagmara Kaźmierska i Conan nabrali wody w usta. "Nie może być choć raz normalnie"

Conan i Dagmara za nic mają aferę (fot. AKPA, YouTube)
Conan i Dagmara za nic mają aferę (fot. AKPA, YouTube)
Źródło zdjęć: © AKPA, YouTube
04.05.2024 22:15

Dagmara i Conan Kaźmierscy od jakiegoś czasu pozostają na celowniku mediów. Wszystko przez aferę dotyczącą kontrowersyjnej gwiazdy "Królowych życia". Na to jednak wychodzi, że niewiele robią sobie z szalejącej wokół nich burzy. Wrzucili kolejny filmik.

Nad głowami Dagmary i Conana Kaźmierskich od pewnego czasu wiszą ciemne chmury. Wszystko przez sądowe dane, które wyszły na jaw po latach. Według nich kontrowersyjna influencerka i gwiazda "Królowych życia" miała nakłaniać do przemocy seksualnej w prowadzonej przez siebie agencji towarzyskiej. Do tej pory jednak nie odniosła się tylko zdawkowo do stawianych jej zarzutów, w najlepsze wrzucając do internetu filmiki tworzone wspólnie z synem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara i Conan Kaźmierscy opublikowali kolejny filmik

Na YouTubie ukazało się kolejne nagranie z udziałem Dagmary i Conana. Matka z synem nabierają sobie na nim wody w usta, aby zobaczyć, czy są w stanie wytrzymać podczas internetowego wyzwania. Polega ono na tym, aby na swój widok nie wypluć całej wody ze śmiechu. Jak widać w końcówce filmu, oboje nie byli w stanie temu sprostać.

Nie może być choć raz normalnie - napisał Conan w opisie.

Oboje nadal nie poczynili jakiejkolwiek sugestii dotyczącej skandalu, o którym internauci nadal nie zapomnieli.

Dagmara Kaźmierska zapowiada szczegółową odpowiedź

W swoim krótkim oświadczeniu opublikowanym z Egiptu Kaźmierska zaznaczyła, że już wkrótce będzie chciała odnieść się do całej sprawy. Możliwe, że na dniach otrzymamy bardziej szczegółowe wyjaśnienie.

Kochani, nie jestem w stanie opisać, czy opowiedzieć wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo. Dziękuję za wasze wsparcie i wiarę we mnie. I pamiętajcie: świat nie zawsze jest taki, jak nam go przedstawiają - powiedziała.
Dagmara i Conan wygłupiają się na YouTubie (YouTube)
Dagmara i Conan wygłupiają się na YouTubie (YouTube)© YouTube
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także