Majówka 2024. U Dagmary Kaźmierskiej szampańska impreza. Bawi się mimo skandalu

Dagmara Kaźmierska bawi się w najlepsze
Dagmara Kaźmierska bawi się w najlepsze
Źródło zdjęć: © AKPA

04.05.2024 13:41

Majówka 2024. Nad Dagmarą Kaźmierską ciążą poważne oskarżenia. Zdaje się, że celebrytka robi dobrą minę do złej gry. Oto co wrzuciła do sieci.

Dagmara Kaźmierska jest bohaterką ostatnich publikacji portalu Goniec.pl. Dziennikarze dotarli do akt jej sprawy sądowej. Byłe pracownice agencji towarzyskiej oskarżyły Kaźmierską o brutalne traktowanie, w tym bicie i przetrzymywanie wbrew woli. W aktach była też mowa rzekomym zleceniu gwałtu na jednej z pokrzywdzonych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska przebywa za granicą

Gwiazda "Królowych życia" niedługo po tym, gdy zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami", poleciała do Egiptu, skąd opublikowała jedynie zdawkowe oświadczenie. Zasugerowała w nim, że oskarżenia (lub przynajmniej ich część) są nieprawdziwe.

Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako "królowa", a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić. (...) Kochani, nie jestem w stanie opisać, czy opowiedzieć wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo. Dziękuję za wasze wsparcie i wiarę we mnie. I pamiętajcie: świat nie zawsze jest taki, jak nam go przedstawiają… – przekazała Kaźmierska.

Oczywiście takie oświadczenie jeszcze bardziej podgrzało atmosferę, a wielu internautów uznało je za zdecydowanie niewystarczające.

Dagmara Kaźmierska robi dobrą minę do złej gry?

W sobotę, 4 maja, Kaźmierska podzieliła się z internautami kolejną już z rzędu relacją z urlopu w Egipcie. Tym razem pokazała, jak wraz z przyjaciółką kąpie się w basenie, jednocześnie popijając szampana i głośno się śmiejąc.

Dagmara Kaźmierska bawi się w Egipcie
Dagmara Kaźmierska bawi się w Egipcie© InstaStories
Dagmara Kaźmierska bawi się w Egipcie
Dagmara Kaźmierska bawi się w Egipcie© InstaStories

Wszystko wskazuje na to, że celebrytka zdecydowała się robić dobrą minę do złej gry. Mamy poważne wątpliwości co do tego, czy taka taktyka jakkolwiek pomoże jej w świetle szokujących i bulwersujących informacji, jakie trafiły do mediów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także