Dagmara Kaźmierska na kolacji z synem. Zmysłowa sukienka i kot na stole

Dagmara Kaźmierska na kolacji z synem. Zmysłowa sukienka i kot na stole

Dagmara Kaźmierska z Conanem
Dagmara Kaźmierska z Conanem
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
05.05.2024 08:52

Dagmara Kaźmierska nic nie robi sobie ze skandalu, jaki wybuchł w ostatnich tygodniach. Najwyraźniej nie zamierza przepraszać ani okazać skruchy, za to bawi się na całego. Właśnie pokazała, jak bierze udział w wyzwaniu ze swoim synem.

Pozycja Dagmary Kaźmierskiej została zachwiana przez publikację "Gońca", który dotarł do akt sądowych sprawy, w której kobieta została skazana. Celebrytka, jako właścicielka agencji towarzyskiej miała znęcać się nad zatrudnionymi tam kobietami - poniżała je, biła, a nawet zleciła gwałt na jednej z nich. Była gwiazda Polsatu nie odniosła się do tych rewelacji, zapowiedziała jedynie, że wystosuje niebawem oświadczenie. Tymczasem stacje telewizyjne, z którymi współpracowała, kasują odcinki programów z jej udziałem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska może liczyć na wsparcie

Wiele osób otwarcie krytykuje fakt, że Dagmara Kaźmierska, po odbyciu kary za tak drastyczne przestępstwo, osiągnęła status celebrytki i zarabia w telewizji. Kobieta może jednak liczyć na wsparcie innych celebrytów.

Żeby była jasność. Królowa poniosła karę. Ma czystą kartę. Jest wolnym człowiekiem. To naturalne, że idzie do programów telewizyjnych - przekazał Rafał Grabias.

Dorota, znana z programu "Rolnik szuka żony", także stanęła w obronie Kaźmierskiej.

Niech ludzie patrzą na siebie, a nie na cudze błędy, to Bóg jest do osądzania, a nie człowiek! - napisała.

Dagmara Kaźmierska na kolacji z synem

Wyjazd matki i syna do Egiptu najwyraźniej dobiega końca. Conan Kaźmierski zapowiedział właśnie na stories na swoim Instagramie, że wraca do Polski. Czy matka wróci razem z nim?

Obydwoje pochwalili się jednak wspólną kolacją. Późnym wieczorem zjedli posiłek w restauracji. Towarzyszył im kot, który wygodnie rozsiadł się na stoliku między talerzami. Conan na nagraniu ujął też Dagmarę Kaźmierską, która w zmysłowej, czerwonej sukience, rozmawiała przez telefon. Skandal najwyraźniej nie przeszkadza im dobrze się bawić.

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska© fot. Instagram
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także