Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepkę Caroline Derpieński: "Dziecko kochane...". Nawiązała do jej wieku

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepkę Caroline Derpieński: "Dziecko kochane...". Nawiązała do jej wieku

Dagmara Kaźmierska i Caroline Derpieński
Dagmara Kaźmierska i Caroline Derpieński
Źródło zdjęć: © KAPIF
29.11.2023 16:20

Caroline Derpieński swego czasu lekko zaczepiła Dagmarę Kaźmierską. Doczekała się reakcji. Co odpowiedziała jej celebrytka?

O Caroline Derpieński (23 l.) zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy po dłuższej przerwie wróciła z Miami do Polski. Młoda modelka chętnie chodziła na celebryckie eventy, podczas których rozmawiała z dziennikarzami. Przechwalała się pieniędzmi, opowiadała o szczegółach związku z milionerem, a także składała szokujące deklaracje.

W toku wywiadów dla mediów nie brakowało też zaczepek pod adresem innych celebrytek. Gdy reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska zapytała ją o Dagmarę Kaźmierską (48 l.), Caroline sugerowała, że nie zna gwiazdy "Królowych życia".

Kto to jest? Chyba kojarzę ją z TikToka. Ona jest taką polską wersją mnie? – zapytała. To muszę się z nią poznać. Dagmara, oglądaj mnie, może spotkamy się w Miami i podłapiesz trochę amerykańskiego vibe’u – zwróciła się do niej za pośrednictwem naszego portalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska odpowiada Caroline Derpieński

Była uczestniczka reality show TTV miała szansę odpowiedzieć Caroline w wywiadzie dla Party. Na wstępie... doceniła kontrowersyjną celebrytkę.

Ona nie jest wulgarna, nie przeklina, nie toczy z kimś wulgarnie potyczek słownych. Coś powie, ale nie po chamsku i to mi się w niej podoba – zachwalała Kaźmierska Derpieński.

Następnie powiedziała, że nie gniewa się na Caroline za niedawną zaczepkę. Jednocześnie pouczyła ją, że wbrew temu, co zasugerowała, dobrze zna Miami.

Słyszałam, jak o mnie mówi (...) że chciałaby, żebym złapała vibe z Miami. Chciało mi się tak śmiać. (...) Dziecko kochane, ja w Miami byłam, zanim ty się urodziłaś – wyznała.

Dagmara rozumie przy tym, że jej młodsza koleżanka z show-biznesu nie miała nic złego na myśli, więc oczywiście nie wzięła sobie jej słów do serca.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także