Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepkę Caroline Derpieński: "Dziecko kochane...". Nawiązała do jej wieku

Dagmara Kaźmierska i Caroline Derpieński
Dagmara Kaźmierska i Caroline Derpieński
Źródło zdjęć: © KAPIF

29.11.2023 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Caroline Derpieński swego czasu lekko zaczepiła Dagmarę Kaźmierską. Doczekała się reakcji. Co odpowiedziała jej celebrytka?

O Caroline Derpieński (23 l.) zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy po dłuższej przerwie wróciła z Miami do Polski. Młoda modelka chętnie chodziła na celebryckie eventy, podczas których rozmawiała z dziennikarzami. Przechwalała się pieniędzmi, opowiadała o szczegółach związku z milionerem, a także składała szokujące deklaracje.

W toku wywiadów dla mediów nie brakowało też zaczepek pod adresem innych celebrytek. Gdy reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska zapytała ją o Dagmarę Kaźmierską (48 l.), Caroline sugerowała, że nie zna gwiazdy "Królowych życia".

Kto to jest? Chyba kojarzę ją z TikToka. Ona jest taką polską wersją mnie? – zapytała. To muszę się z nią poznać. Dagmara, oglądaj mnie, może spotkamy się w Miami i podłapiesz trochę amerykańskiego vibe’u – zwróciła się do niej za pośrednictwem naszego portalu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska odpowiada Caroline Derpieński

Była uczestniczka reality show TTV miała szansę odpowiedzieć Caroline w wywiadzie dla Party. Na wstępie... doceniła kontrowersyjną celebrytkę.

Ona nie jest wulgarna, nie przeklina, nie toczy z kimś wulgarnie potyczek słownych. Coś powie, ale nie po chamsku i to mi się w niej podoba – zachwalała Kaźmierska Derpieński.

Następnie powiedziała, że nie gniewa się na Caroline za niedawną zaczepkę. Jednocześnie pouczyła ją, że wbrew temu, co zasugerowała, dobrze zna Miami.

Słyszałam, jak o mnie mówi (...) że chciałaby, żebym złapała vibe z Miami. Chciało mi się tak śmiać. (...) Dziecko kochane, ja w Miami byłam, zanim ty się urodziłaś – wyznała.

Dagmara rozumie przy tym, że jej młodsza koleżanka z show-biznesu nie miała nic złego na myśli, więc oczywiście nie wzięła sobie jej słów do serca.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także