Dagmara Kaźmierska żartuje ze swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Za nic ma głośną aferę?

Dagmara Kaźmierska żartuje ze swojego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Za nic ma głośną aferę?

Dagmara Kaźmierska jest w szampańskim nastroju
Dagmara Kaźmierska jest w szampańskim nastroju
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIF
09.05.2024 13:51

Choć temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej nieco ucichł, to wzbudza ogromne emocje. Celebrytka zdaje się nic sobie z tego nie robić, co potwierdzają jej ostatnie działania w internecie i relacje na social mediach. Podzieliła się podobizną siebie i Marcina Hakiela zrobionymi na szydełku.

Ostatnie tygodnie dla Dagmary Kaźmierskiej z pewnością nie są najłatwiejsze. Celebrytka straciła niemalże wszystkie angaże w telewizji, a wszystko za sprawą nowych faktów na temat jej przeszłości. Na jaw wyszły niezwykle brutalne opisy działań Kaźmierskiej, które wstrząsnęły opinią publiczną. Obecnie "królowa życia" przebywa w Egipcie, gdzie odpoczywa od medialnej nagonki na jej osobę, żyjąc pełnią życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska została wymazana z "Tańca z gwiazdami". Teraz publikuje prześmiewczą relację

Choć od początku tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" Kaźmierska była jedną z głównych postaci, to po wyjściu afery Polsat postanowił przemilczeć sprawę. Celebrytki zabrakło również w finałowym odcinku, gdzie w każdej edycji na koniec występują wszystkie pary, które brały udział w tanecznym show. Dagmara Kaźmierska postanowiła opublikować na swoich social mediach maskotki przypominające ją i Marcina Hakiela, wykonane przez jedną z internetowych artystek zajmujących się tego typu rękodziełem.

Kaźmierska opublikowała wymowną relację. "Dajcie mi jeszcze chwilę"

Obecnie, co widać po relacjach na social mediach, Dagmara Kaźmierska przebywa w swoim domu w Egipcie. Na temat sprawy dotyczącej swojej przeszłości wypowiedziała się do tej pory tylko raz, prosząc o cierpliwość. Po raz kolejny postanowiła uspokoić swoich fanów, że niebawem wypowie się szerzej w tym temacie. Zaprzecza również temu, jakoby miała uciec z kraju przed konsekwencjami.

Kochani, dla tych, co jeszcze we mnie wierzą, dajcie mi jeszcze chwilę. PS. A dla snujących teorie spiskowe - NIE UCIEKŁAM Z KRAJU BO NIE MAM PRZED KIM BĄDŹ PRZED CZYM. Po prostu jestem w domu, gdzie mieszkam od lat kilku - napisała na Instagramie Kaźmierska.
Dagmara Kaźmierska opublikowała maskotkę ze swoją podobizną
Dagmara Kaźmierska opublikowała maskotkę ze swoją podobizną© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także