Dramat gwiazdora TVP. Norbi wyląduje na "bruku"?! Nie tylko on jest zagrożony

Dramat gwiazdora TVP. Norbi wyląduje na "bruku"?! Nie tylko on jest zagrożony

Norbi
Norbi
Źródło zdjęć: © AKPA
24.01.2024 16:23

Zmiany w TVP zataczają coraz szersze kręgi. Kolejne gwiazdy zmuszone są szukać innej pracy. W tym gronie znalazł się też Norbi, który przez TVP został zupełnie pozbawiony zarobków. Nie tylko jego czeka taka zmiana. Kto jeszcze jest zagrożony?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Koło fortuny" bez prowadzących?

Zmiany w Telewizji Polskiej przeprowadzane są z rozmachem, to trzeba przyznać. Nowe władze nie patyczkują się i bez emocji rozstają się z tymi, którzy na antenie pracowali od kilku lat. Nie tylko programy informacyjne przechodzą rewolucję, formaty rozrywkowe też przechodzą ogromne zmiany personalne.

Z pracą w TVP musieli pożegnać się nawet zdobywcy Telekamer, których widzowie uznali za najlepszych prowadzących, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Także Małgorzata Tomaszewska, która urodzi za kilka tygodni swoje drugie dziecko, została bezceremonialnie zwolniona. Okazuje się, że "Koło fortuny" także nie ma już prowadzących. Co się stało?

Norbi wypadł z grafiku? Co z Izabellą Krzan?

Serwis Plotek ustalił, że w "Kole fortuny" nie zobaczymy już ani Norbiego, ani Izabelli Krzan, która dostała wypowiedzenie także jako prowadząca "Pytanie na śniadanie".

– Iza ma już umowę z inną stacją. A Norbi jest na bruku – informuje źródło serwisu.

Wokalista i prezenter nie wie nic na ten temat i utrzymuje, że nadal jest twarzą programu.

Nie mam wiedzy na ten temat, ponieważ w maju tamtego roku skończyliśmy nagrania. A odcinki mamy nagrane aż do kwietnia tego roku - powiedział.

Sam Norbi pozostanie bez pracy w telewizji. Jak w takim razie będzie zarabiał na życie? Jakiś czas temu wyznał, że telewizja to dla niego tylko przygoda.

Nie obawiam się zdjęcia programu z anteny, bo to jest show-biznes. Robię to 26 lat i jestem przyzwyczajony, że dzisiaj jesteś, a jutro cię nie ma. (...) Ja i tak sobie poradzę, ponieważ żyłem bez telewizji przez wiele lat. To były fajne momenty, dobrze, że się tak udało, natomiast moim podstawowym źródłem dochodu i pracą są koncerty i eventy, które bez przerwy gram.

Norbiego i Krzan zastąpić mają w "Kole fortuny" zupełnie nowe twarze. Macie swoje typy?

Izabella Krzan, Norbi
Izabella Krzan, Norbi© AKPA | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także