Edzia z "Królowych życia" się ceni. Tyle żąda za jeden wywiad!

Edzia z "Królowych życia" się ceni. Tyle żąda za jeden wywiad!

Edzia z "Królowych życia" domaga się kokosów
Edzia z "Królowych życia" domaga się kokosów
Źródło zdjęć: © Instagram i KAPIF
18.04.2024 21:49

Edyta Nowak-Nawara zasłynęła ostatnio z komentarzy na temat jej byłej przyjaciółki, Dagmary Kaźmierskiej. Gdy dziennikarz skontaktował się z nią, prosząc o komentarz, usłyszał zaporową stawkę za wywiad. Okazuje się, że celebrytka nie zamierza wypowiadać się za darmo.

Edyta Nowak-Nawara, którą wiele osób zna jako "Edzię" z "Królowych życia", do niedawna przyjaźniła się z Dagmarą Kaźmierską. Od kilku lat ich relacja jest jednak wyraźnie chłodniejsza, a ostatnio Edzia wręcz atakuje Dagmarę w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edzia atakuje Dagmarę Kaźmierską w sieci

Od kiedy Dagmara Kaźmierska zaczęła występować w programie "Taniec z gwiazdami", pod filmikami z jej tańców można zauważyć komentarze autorstwa jej byłej przyjaciółki. Edzia nie zamierza kryć swoich uczuć i bezpardonowo komentuje kolejne odcinki, w których brała udział Dagmara. Nie tylko Iwona Pavlowić ostro oceniała występy celebrytki.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest? Oszustwo i nic więcej - brzmiał jeden z komentarzy Edzi.
Szkoda mi Edzi w tym przypadku. Edzia męczy się byłą przyjaciółką, męczy się jej sukcesami. Już samo to, że jestem w tym programie, jest dla mnie ogromnym sukcesem. Edzia, nie trać energii, czasu, bo już błyszczeć nie będziesz
Szok. Dagmara, puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi, jak zawsze - napisała pod kolejnym tańcem Dagmary.

Komentarze Edzi mają swoją cenę

Jeden z dziennikarzy serwisu Lelum postanowił skontaktować się z Edzią i spytać ją o tak ostre komentarze, wycelowane w byłą przyjaciółkę. Edyta Nowak-Nawara odpisała mu bardzo szybko, jednak nie takiej odpowiedzi spodziewał się redaktor.

Witam, wszelkiego rodzaju wywiady traktuje jako współpracę. Cena zaczyna się od 5000 zł. Zaliczkowane połową kwoty przed wywiadem i drugą połową po wywiadzie - odpisała mi Edyta Nowak Nawara.

Okazuje się, że Edzia nie tylko żąda zapłaty za komentarz na temat swojego zachowania, ale jej stawka jest dość wygórowana. Jesteśmy ciekawi, ilu wywiadów udzieli celebrytka w najbliższym czasie.

Edzia wyceniła swoje wywiady na 5000 zł
Edzia wyceniła swoje wywiady na 5000 zł© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także