Elżbieta Romanowska uruchomiła relację. Fani usłyszeli sprzeczkę z partnerem

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska
Źródło zdjęć: © AKPA

11.12.2023 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta Romanowska zamieściła w sieci nietypową relację. Pokazała, jak spiera się z narzeczonym. O co poszło?

Elżbieta Romanowska jest uznaną aktorką i prezenterką telewizyjną. W maju 2023 roku Polsat oficjalnie potwierdził, że gwiazda została nową prowadzącą reality show "Nasz nowym dom". Na tym stanowisku zastąpiła Katarzynę Dowbor, co zresztą odbiło się szerokim echem w Internecie. Część fanów początkowo sceptycznie podchodziło do zamiany, jednak szybko się do niej przyzwyczaili.

Celebrytka rzadko opowiada o swoim związku. W lutym 2021 roku zamieściła wpis, z którego wynikało, że ma za sobą zaręczyny z ukochanym – Pawłem.

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama denerwował mnie ten dzień do moment, gdy zrozumiałam że to święto miłości, miłości która ma wiele twarzy! Kochamy Rodziców, Dzieci, Rodzeństwo, Przyjaciół, Rodzinę i oczywiście swoje drugie Połówki, więc dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie Wam Osoby i powiedzcie jak bardzo się cieszycie, że Ich macie. Ja dziś wraz z moim Narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za Miłość – napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Elżbieta Romanowska posprzeczała się z partnerem

W weekend Romanowska zamieściła na InstaStories krótki filmik, na którym słychać, jak posprzeczała się z partnerem. O co poszło? Para nie mogła dojść do porozumienia, jeśli chodzi o wybór choinki. Powiedziała swoim fanom:

Czy jeździmy w poszukiwaniu choinki, której teoretycznie miało nie być? Czy każde z nas ma inną wizję choinki? A i owszem. Czy musimy znaleźć kompromis?

Wówczas do akcji wkroczył jej narzeczony.

Nie. Musimy po prostu kupić choinkę i tyle. Masz pod bokiem to nie chcesz. To się nazywa niedopasowanie – przerwał ukochanej.

Elżbieta nie dawała za wygraną i podkreśliła, że kupią choinkę, ale taką, jaką ona chce. Jej wymarzyło się rozłożyste drzewko, podczas gdy narzeczony wolał zakup strzelistej choinki. Finalnie Romanowska odpuściła i zdecydowała się na "kompromisowy" zakup. Gdy zakochani ubrali choinkę, gwiazda pokazała ją na InstaStories.

Elżbieta Romanowska pokazała choinkę
Elżbieta Romanowska pokazała choinkę© InstaStories
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także