Gwiazda "Pytania na Śniadanie" o czystkach w programie: "Jest mi ciężko"

26.01.2024 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku tygodni trwa saga związana ze zmianami w "Pytaniu na Śniadanie". Ze stacją pożegnało się wielu prezenterów, którzy do niedawna byli uznawani za gwiazdy TVP i mało kto wyobrażał sobie program z kimś innym. O zmianach w "PnŚ" wypowiedziała się dziennikarka i prezenterka pogody, Aleksandra Kostka.

Aleksandra Kostka od lat związana jest z TVP. Na początku swojej kariery próbowała sił w aktorstwie, lecz szybko zastąpiła to pracą prezenterską. Od 2008 roku prezentuje prognozę pogody w Telewizji Polskiej, a od kilku lat można również oglądać ją w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie również przekazuje telewidzom informacje na temat aury.

Aleksandra Kostka o prezenterach "Pytania na śniadanie". Jak zareagowała na zmiany?

Zmiany w "Pytaniu na Śniadanie" elektryzują nie tylko telewidzów, ale także środowisko dziennikarzy. Zapanowały nowe porządki, a wymienione władze TVP postanowiły odświeżyć śniadaniówkę. Co o tym sądzi jedna z gwiazd programu, na co dzień prezentująca prognozę pogody, Aleksandra Kostka?

- Zawsze jest mi trudno, ponieważ poniekąd przywiązuję się do każdej z par, do każdej z osób. Każda niesie ze sobą coś innego, każda jest indywidualna, wyjątkowa i niepowtarzalna, więc jest mi zawsze ciężko, gdy są te zmiany. Ale mam nadzieję, że każdemu będzie pisane to, co jest pisane. W życiu, w show-biznesie, w telewizji, w mediach naprawdę bardzo szybko zachodzą te zmiany, więc trzymam kciuki za wszystkich, którym te zmiany właśnie zmieniają plany życiowe - podzieliła się swoją opinią prezenterka.

Nowe twarze w "Pytaniu na Śniadanie". Ciąg dalszy zmian w programie

W ostatnich tygodniach Telewizja Polska szokowała kolejnym informacjami na temat tego, które pary żegnają się z "PnŚ". Grono prezenterów zostało całkowicie wymienione, a wśród nowych prowadzących pojawiła się Joanna Górska z Robertem Stockingerem, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, a także Katarzyna Dowbor, która po latach wraca do TVP. To oczywiście nie koniec nowości, bowiem cały czas nie wiadomo, kto będzie partnerem dla Dowbor.

Nowi prowadzący Pytanie na Śniadanie, Joanna Górska i Robert Stockinger
Nowi prowadzący Pytanie na Śniadanie, Joanna Górska i Robert Stockinger© fot. Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także