To już pewne! Katarzyna Dowbor niebawem zadebiutuje w nowym programie

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Źródło zdjęć: © KAPIF

26.01.2024 07:54, aktual.: 26.01.2024 08:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor już wkrótce rozpocznie pracę w nowym programie. W jakiej stacji telewizyjnej? Już wiadomo, kiedy jej debiut.

Już od jakiegoś czasu redakcją "Pytania na Śniadanie" kieruje Kinga Dobrzyńska. Format pod jej rządami przeszedł sporą rewolucję. Z pracą w nim pożegnało się grono prezenterów, w tym Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Anna Popek, Małgorzata Tomaszewska, Małgorzata Opczowska, Robert Rozmus. Do ekipy dołączyli/wrócili za to: Joanna Górska, Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor dołącza do "Pytania na Śniadanie"

W ostatnich dniach sporo mówiło się o możliwym transferze Katarzyny Dowbor do "PnŚ". W piątek 26 stycznia portal Press.pl oficjalnie potwierdził u Dobrzyńskiej, że Dowbor zadebiutuje na antenie śniadaniówki już w najbliższą sobotę.

Jeszcze nie wiadomo, z kim wystąpi w duecie. Przez jakiś czas spekulowano o tym, że Telewizja Polska połączy ją z Bartkiem Jędrzejakiem z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zdementował te plotki w rozmowie z Pudelkiem:

Dementuję, nie pojawię się u boku Kasi Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie". Aktualnie, faktycznie, następuje wiele przetasowań, dlatego nie dziwi mnie, że pojawia się tak wiele fake newsów. One mają też na celu sprawdzenie, czy dana osoba wzbudza zainteresowanie, emocje, by ewentualnie później ją zatrudnić – powiedział pracownik TVN.

Nie zmienia to jednak faktu, że Jędrzejak zna Dowbor i jej kibicuje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także