Prowadzący "Pytania na Śniadanie" żegna się z pracą. Wydał oświadczenie

Prowadzący "Pytania na Śniadanie" żegna się z pracą. Wydał oświadczenie

Filip Antonowicz, gwiazdor "Pytania na śniadanie" żegna się z pracą
Filip Antonowicz, gwiazdor "Pytania na śniadanie" żegna się z pracą
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif
24.02.2024 11:11, aktualizacja: 24.02.2024 12:31

Filip "Rudanacja" Antonowicz, który niedawno dołączył do zespołu programu "Pytanie na Śniadanie" w TVP2, postanowił pożegnać się z Radiem Eska, gdzie spędził ostatnie siedem lat. Decyzja nie przyszła łatwo.

Odejście z Radia Eska oznacza dla Filipa Antonowicza koniec długotrwałej współpracy, która obejmowała prowadzenie porannego pasma "Obudź się na Jankesa" wraz z Kamilą Ryciak i Jankesem. Dlaczego postanowił podjąć taką decyzję?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na Instagramie Filip Antonowicz podziękował słuchaczom i ekipie Radia Eska za wspólne siedem lat. W szczególny sposób docenił tych, którzy towarzyszyli mu każdego ranka, wstawając wraz z nim o świcie. Wyraził wdzięczność za obecność i wspólnie spędzony czas, podkreślając, że to właśnie dzięki nim był to dla niego czas wyjątkowy.

- Żegnam się z Radiem Eska! Dziś, po siedmiu latach, po raz ostatni mogliście mnie usłyszeć na eskowej antenie. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wstawali razem z nami każdego poranka. Wszystkim słuchaczom, ale i ekipie Radia Eska - po prostu za obecność i wspólny czas ogromnie dziękuję Pora spróbować nowych rzeczy i działać, bo chyba nie ma nic piękniejszego niż nieustanny rozwój. Niezmiennie zapraszam na "Pytanie na Śniadanie" - napisał na Instagramie.

Fani dali do zrozumienia, że już tęsknią. Pisali: "Powodzenia, chociaż poranki nie będą takie same", "Szkoda, tworzyliście najlepszy zespół prowadzących poranki i programy ever. Powodzenia", "Razem stanowiliście świetne trio od samego rana, więc wielka szkoda...", "O nieeeee!!! To już nie będzie to samo radio bez Ciebie".

Filip Antonowicz odchodzi z Radia Eska

Mimo odejścia z Radia Eska, Filip Antonowicz nie zamierza ograniczać się wyłącznie do pracy telewizyjnej. Wręcz przeciwnie - zapowiada, że to dopiero początek nowych możliwości i kolejnego etapu w jego karierze. Sugeruje również, że choć opuszcza radio, może kiedyś do niego powrócić, pozostawiając otwartą furtkę.

Filip Antonowicz nowym prowadzącym "Pytania na Śniadanie"

Filip Antonowicz przez lata związany był z mediami, prowadząc różne programy zarówno radiowe, jak i telewizyjne. Jego droga zawodowa przyniosła mu rozpoznawalność i szereg doświadczeń, które teraz wykorzystuje w nowym otoczeniu telewizyjnym. Od stycznia tego roku można go oglądać w roli współprowadzącego "Pytanie na Śniadanie" obok Katarzyny Dowbor, gdzie tworzą jedną z najnowszych par w programie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także