"To ŻENUJĄCE". Widzowie "PnŚ oburzeni zachowaniem Pakosińskiej

"To ŻENUJĄCE". Widzowie "PnŚ oburzeni zachowaniem Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska krytykowana przez widzów "Pytania na Śniadanie"
Katarzyna Pakosińska krytykowana przez widzów "Pytania na Śniadanie"
Źródło zdjęć: © AKPA
24.02.2024 11:00

"Pytanie na Śniadanie". Część widzów TVP2 jest oburzona zachowaniem Katarzyny Pakosińskiej. Co tym razem im nie pasuje?

Program TVP2 "Pytanie na Śniadanie" rywalizuje o widzów z innym porannym magazynem – "Dzień Dobry TVN". Ostatnimi czasy "PnŚ" nie ma dobrej passy. Z pracą w formacie pożegnali się wszyscy prowadzący ze "starej" ekipy, w tym m.in. Anna Popek. Dziennikarka powiedziała Pomponikowi, że źle się to na niej odbiło. "Był taki moment, że wydawało mi się, że jestem odporna (...). Myślałam, że to nie zaboli, ale jednak ten brak wyzwań, brak pracy, brak kontaktu z ludźmi i też takie załamanie, i to nawet nie drogi zawodowej, co myślenia o sobie w ogóle" – wyjawiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowi prowadzący "Pytania na Śniadanie"

W miejsce dotychczasowych gwiazd pojawili się lub wrócili na antenę inni prezenterzy. Są to: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Niemal wszyscy muszą mierzyć z przykrymi komentarzami. Część wiernych fanów Telewizji Polskiej nie może pogodzić się ze zmianami.

Katarzyna Pakosińska w ogniu krytyki widzów "PnŚ"

24 lutego śniadaniówkę TVP poprowadzili Pakosińska i Wojdyło. Części widzów nie spodobało się zachowanie prezenterki, czemu wyraz dali w mediach społecznościowych. Niektórzy z nich sugerują, że Pakosińska zbyt często się... śmieje.

  • Czy ten śmiech bezsensowny pani prowadzącej wam nie przeszkadza? To żenujące, żeby nawet na poważne tematy głupio się śmiać. Dykcja z zatkanym nosem też nie przystoi.
  • Pani prowadząca nie pasuje do tego programu. Do kabaretu – tak…
  • Przed chwilą przełączyłam na Dwójkę i co widzę? Pani prowadząca nie dość, że suszy zęby, to tańczy krakowiaka... A to na cześć przyjeżdzającego do Krakowa Justina Timberlake'a. Karnawał w Dwójce trwa w najlepsze!
  • Czy p. Pakosińska musi tak dużo mówić i komentować? Powinna się powstrzymać z tymi swoimi przemyśleniami – pisali malkontenci, nierzadko przekraczając granice dobrego smaku.

Na szczęście nie zabrakło również widzów zadowolonych z występu pary. Ci pisali: "Świetna para prowadząca", "Dobrze dobrana para, oboje naturalni, prawdziwi, z pozytywną energią, świetnie się rozumieją, nie przeszkadzają sobie w prowadzeniu programu i mają głosy, które zachęcają do słuchania".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także